Zbiórka Kilometry dla Dawida - zdjęcie główne

Kilometry dla Dawida

1 062 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gnat - awatar

Katarzyna Gnat

Organizator zbiórki

Witajcie :)


Po raz 2️⃣ organizowana jest szlachetna inicjatywa zbiórki pieniędzy dla Dawidka tym razem punkt na ziemi 🌎 trafił prosto do upalnej i słonecznej☀️ Portugalii 🇵🇹 gdzie do przejechania jest około 700km jakże malowniczych terenów przyoceanicznych 🌊 Na dodatek na dwóch kołach o napędzie własnych sił🚲 zabierając wszystko co niezbędne do bytowania ⛺️


Będzie sporo niespodzianek! Zobaczycie bardzo wiele ciekawych do odwiedzin miejsc . Zwiedzimy wspólnie Porto oraz Lizbonę.


Ta podróż od zeszłorocznej różni się, gdyż będzie samotna ciałem.., ponieważ Patryk wybiera się bez Mateusza :(

Natomiast #sercewpodroży wypełnione jest takimi ludźmi, którzy w każdym miejscu są obecni jako największe wsparcie❣️


 🚴🏻‍♂️


Akcje można śledzić na:

https://facebook.com/events/s/kilometrydladawida/683068006317455/


Zapraszam do śledzenia wydarzenia na Facebooku: #kilometrydlaDawida


Przypomnijmy, że Dawid to 6-letni chłopiec chorujący na mukowiscydozę. To choroba genetyczna, niestety nieuleczalna. Atakuje głównie układ oddechowy i pokarmowy. To walka o każdy oddech...


Do funkcjonowania Dawidek potrzebuje specjalistycznego sprzętu, leków, i intensywnej rehabilitacji. Wszystko to pociąga za sobą ogromne koszty. Chłopiec dzielnie walczy każdego dnia. Mimo cierpienia uśmiecha się i przywraca wiarę na lepsze jutro.


Losy Dawidka można śledzić na jego stronie: https://m.facebook.com/dawidekmukolinekgnat/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 062 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gnat - awatar

Katarzyna Gnat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Roni - awatar
Roni
100
Greg - awatar
Greg
200
Zbigniew Kwiatkowski - awatar
Zbigniew Kwiatkowski
100
Marcino - awatar
Marcino
50
Florianek - awatar
Florianek
30
Zrzutka- Damian+ Kuczi - awatar
Zrzutka- Damian+ Kuczi
40
Kuczi - awatar
Kuczi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij