Zbiórka Kilometry dla Dawida - zdjęcie główne

Kilometry dla Dawida

1 062 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gnat - awatar

Katarzyna Gnat

Organizator zbiórki

Witajcie :)


Po raz 2️⃣ organizowana jest szlachetna inicjatywa zbiórki pieniędzy dla Dawidka tym razem punkt na ziemi 🌎 trafił prosto do upalnej i słonecznej☀️ Portugalii 🇵🇹 gdzie do przejechania jest około 700km jakże malowniczych terenów przyoceanicznych 🌊 Na dodatek na dwóch kołach o napędzie własnych sił🚲 zabierając wszystko co niezbędne do bytowania ⛺️


Będzie sporo niespodzianek! Zobaczycie bardzo wiele ciekawych do odwiedzin miejsc . Zwiedzimy wspólnie Porto oraz Lizbonę.


Ta podróż od zeszłorocznej różni się, gdyż będzie samotna ciałem.., ponieważ Patryk wybiera się bez Mateusza :(

Natomiast #sercewpodroży wypełnione jest takimi ludźmi, którzy w każdym miejscu są obecni jako największe wsparcie❣️


 🚴🏻‍♂️


Akcje można śledzić na:

https://facebook.com/events/s/kilometrydladawida/683068006317455/


Zapraszam do śledzenia wydarzenia na Facebooku: #kilometrydlaDawida


Przypomnijmy, że Dawid to 6-letni chłopiec chorujący na mukowiscydozę. To choroba genetyczna, niestety nieuleczalna. Atakuje głównie układ oddechowy i pokarmowy. To walka o każdy oddech...


Do funkcjonowania Dawidek potrzebuje specjalistycznego sprzętu, leków, i intensywnej rehabilitacji. Wszystko to pociąga za sobą ogromne koszty. Chłopiec dzielnie walczy każdego dnia. Mimo cierpienia uśmiecha się i przywraca wiarę na lepsze jutro.


Losy Dawidka można śledzić na jego stronie: https://m.facebook.com/dawidekmukolinekgnat/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 062 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gnat - awatar

Katarzyna Gnat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Roni - awatar
Roni
100
Greg - awatar
Greg
200
Zbigniew Kwiatkowski - awatar
Zbigniew Kwiatkowski
100
Marcino - awatar
Marcino
50
Florianek - awatar
Florianek
30
Zrzutka- Damian+ Kuczi - awatar
Zrzutka- Damian+ Kuczi
40
Kuczi - awatar
Kuczi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij