Kiwi to młodziutka, nieduża suczka w typie rasy szpic. Trafiła do nas z likwidowanej hodowli. Kilka miesięcy temu, pod basza opiekę trafiła jej siostra Chmurka, której szybka sterylizacja aborcyjna uratowała życie... 

Kiwi w swoim krótkim, dwuletnim życiu przechodziła z rąk do rąk, nigdzie nie zaznając ciepła, troski i miłości. Kiwi miała problemy z zachodzeniem w ciążę więc była sprzedawana do kolejnych właścicieli. Na początku marca tego roku urodziła szczenięta, wszystkie jednak umarły. Trafiła do nas wystraszona, brudna, zdezorientowana, z brzydkim i niepokojącym ropno krwistym wyciekiem z dróg rodnych. Natychmiast zrobiliśmy jej badania krwi a pani doktor w obawie o jej zdrowie i życie zdecydowała o pilnej kastracji. 

Kiwi to bardzo spokojna, nieśmiała i wycofana sunia. Potrzebuje spokoju i czasu aby zaufać człowiekowi.  Kiwi bardzo potrzebuje domu. Takego prawdziwego i na zawsze. To jej jedyna szansa na normalne życie, otwarcie sie i zaufanie człowiekowi. Zanim to jednak nastąpi, musi przejść zabieg kastracji, czyszczenia zębów, udrożnienia kanalików łzowych, musi zostać zaczipowana, odrobaczona, zabezpieczona na kleszcze. Do tego dochodzi koszt wizyt pooperacyjnych i leków. Na dzień dzisiejszy nie wiemy jeszcze czy i jakie, potrzebne będą dodatkowe badania. Kiwi jest u nas od soboty 31.03, sytuacja jest bardzo dynamiczna. Wstępne koszty opieki Wet kiwi wyliczyliśmy na 750zł. I tu zwracamy się do was o wsparcie Kiwi. Tylko dzięki wam i waszemu wsparciu jesteśmy w stanie ratować takie psy jak Kiwi, leczyć i znajdować im wspaniałe kochające domy. Ostatnio pod nasza opiekę trafiły psy bardzo chore, wymagające specjalistycznej opieki Wet, rehabilitacji, pilnych operacji, kosztownego leczenia. Nie mamy żadnej rezerwy, wolnych środków finansowych na kolejne psy. Dlatego zwracamy się do was o pomoc dla Kiwi. Każda wpłata, każda złotówka jest bezcenna. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Dziękujemy!

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.04.19
    03.04.19

    Czy ona jest do adopcji bardzo bym chciała ją zaadoptować

Wpłaty - 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Zuzia - awatar
100
Zuzia
Iwona Maciaś - awatar
20
Iwona Maciaś
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Iwona Kozik - awatar
100
Iwona Kozik
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
60
Anonimowy Darczyńca
Karolina - awatar
10
Karolina
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij