Zbiórka Sunia z pseudo prosi o pomoc - zdjęcie główne

Sunia z pseudo prosi o pomoc

895 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Kiwi to młodziutka, nieduża suczka w typie rasy szpic. Trafiła do nas z likwidowanej hodowli. Kilka miesięcy temu, pod basza opiekę trafiła jej siostra Chmurka, której szybka sterylizacja aborcyjna uratowała życie... 

Kiwi w swoim krótkim, dwuletnim życiu przechodziła z rąk do rąk, nigdzie nie zaznając ciepła, troski i miłości. Kiwi miała problemy z zachodzeniem w ciążę więc była sprzedawana do kolejnych właścicieli. Na początku marca tego roku urodziła szczenięta, wszystkie jednak umarły. Trafiła do nas wystraszona, brudna, zdezorientowana, z brzydkim i niepokojącym ropno krwistym wyciekiem z dróg rodnych. Natychmiast zrobiliśmy jej badania krwi a pani doktor w obawie o jej zdrowie i życie zdecydowała o pilnej kastracji. 

Kiwi to bardzo spokojna, nieśmiała i wycofana sunia. Potrzebuje spokoju i czasu aby zaufać człowiekowi.  Kiwi bardzo potrzebuje domu. Takego prawdziwego i na zawsze. To jej jedyna szansa na normalne życie, otwarcie sie i zaufanie człowiekowi. Zanim to jednak nastąpi, musi przejść zabieg kastracji, czyszczenia zębów, udrożnienia kanalików łzowych, musi zostać zaczipowana, odrobaczona, zabezpieczona na kleszcze. Do tego dochodzi koszt wizyt pooperacyjnych i leków. Na dzień dzisiejszy nie wiemy jeszcze czy i jakie, potrzebne będą dodatkowe badania. Kiwi jest u nas od soboty 31.03, sytuacja jest bardzo dynamiczna. Wstępne koszty opieki Wet kiwi wyliczyliśmy na 750zł. I tu zwracamy się do was o wsparcie Kiwi. Tylko dzięki wam i waszemu wsparciu jesteśmy w stanie ratować takie psy jak Kiwi, leczyć i znajdować im wspaniałe kochające domy. Ostatnio pod nasza opiekę trafiły psy bardzo chore, wymagające specjalistycznej opieki Wet, rehabilitacji, pilnych operacji, kosztownego leczenia. Nie mamy żadnej rezerwy, wolnych środków finansowych na kolejne psy. Dlatego zwracamy się do was o pomoc dla Kiwi. Każda wpłata, każda złotówka jest bezcenna. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Dziękujemy!

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.04.19
    03.04.19

    Czy ona jest do adopcji bardzo bym chciała ją zaadoptować

895 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zuzia - awatar
Zuzia
100
Iwona Maciaś - awatar
Iwona Maciaś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Kozik - awatar
Iwona Kozik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij