Zbiórka Na lepsze życie Żelki - miniaturka zdjęcia

Na lepsze życie Żelki

Zbiórka Na lepsze życie Żelki - zdjęcie główne

Na lepsze życie Żelki

3 490 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby
Wpłać teraz
 

Drodzy Darczyńczy, 


Żelka już trzy razy wygrała życie. Pierwszy raz, kiedy została wyciągnięta z transportu od handlarza sprzedającego konie na mięso do Włoch. Gdyby nie przypadek, o istnieniu Żelki pewnie nikt by nie wiedział. Umarłaby po cichu w czasie transportu albo skończyło tak, jak kończą inne zwierzęta w rzeźni...


Klaczka kiedy do nas trafiła, była wychudzona, brudna i śmierdząca. Miała znaczną niedowagę, bardzo złe wyniki krwi oraz w tragicznym stanie oczy - Żelka jest zwierzęciem niewidomym. Poza tym jej ciało było pokryte zaklejkami z odchodów, a kopyta wieki nie widziały kowala. Od tamtej pory zaczęła się walka z czasem i różnymi przeciwnościami, którym staramy się sprostać.

Więcej informacji o Żeli możecie znaleźć tutaj: https://tiny.pl/t5lz8


Kolejne dwa życia klacz dostała po przebyciu dwóch ataków bardzo poważnych kolek. Na szczęście udało się je opanować farmakologicznie. Niestety leczenie Żelki znacznie obciążyło nasz skromny budżet. Dlatego szukamy wszelkich sposobów na to, by tę sytuację poprawić. Chcemy przy tym zapewnić Żelce najlepsze warunki życia, by czuła się zaopiekowana, bezpieczna, by nie musiała kolejny raz mierzyć się z niedopatrzeniem człowiela, błędmymi diagnozami, chorobami czy stresem. Jeśli możemy zrobić coś jeszcze, by zapewnić jej maksymalny komfort życia, będziemy o to walczyć!

Zwracamy się więc do Was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe. Chcemy zapewnić Żelce wszystko, co najlepsze. Kwota ze zbiórki zostanie przekazana na jej profilaktykę, chcemy też zapewnić jej jedzenie i pobyt w stajni do końca 2019 roku.

Liczymy się z tym, że może być ciężko i nie nazbieramy tej kwoty - w końcu dla wielu ludzi Żelka to tylko koń. Ale wierzymy, że skoro dotarłeś do tego miejsca, to w jakimś konkretnym celu.

Za każdą przekazaną darowiznę serdecznie Wam dziękujemy. Jesteście najlepsi - przywracacie nam wiarę w ludzi!

---------------------------------

Wszelka nadwyżka środków finansowych z tej zbiórki może zostać przekazana na utrzymanie i leczenie innych podopiecznych DT Kocia Łapka.

> Odwiedź nas: www.kocialapka.org.pl lub www.facebook.com/dtkocialapka

> Odwiedź inne nasze zbiórki: www.pomagam.pl/org/dtkocialapka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Nika - awatar

  Nika

  08.09.20
  08.09.20

  eh, smutno,że nikt nie pamięta o niewidomej Żelusi

 • Natalia - awatar

  Natalia

  21.05.20
  21.05.20

  100 lat Zelka!

 • Aga Anti - awatar

  Aga Anti

  20.05.20
  20.05.20

  Sto Lat 💚🎁🍐🍎🥕🌽🥜🍞😘

 • Maria Walecka - awatar

  Maria Walecka

  18.05.20
  18.05.20

  Happy birthday Zelka

 • Iwona Patkowska - awatar

  Iwona Patkowska

  13.05.20
  13.05.20

  Zdrówka Żelko 😊😚😘

3 490 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 104

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nika - awatar
Nika
20
Lenny - awatar
Lenny
20
Jadzia Lenartowicz - awatar
Jadzia Lenartowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Nika - awatar
Nika
10
Malgorzata Stec - awatar
Malgorzata Stec
10
Nika - awatar
Nika
10
Natalia - awatar
Natalia
30
Nika - awatar
Nika
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij