Zbiórka Pomóżmy Klaudii stanąć na nogi - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Klaudii stanąć na nogi

Zbiórka Pomóżmy Klaudii stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomóżmy Klaudii stanąć na nogi

34 895 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 589 osób
Wpłać teraz
 
Wanda Lużyńska - awatar

Wanda Lużyńska

Organizator zbiórki

      ,, Pomóżmy Klaudii stanąć na nogi''                  

Witam wszystkich jestem babcią 17 letniej Klaudii

Niestety w jednej chwili los Klaudii i jej rodziny wywrócił się do góry nogami.W ciągu tygodnia z młodej pełnej energii dziewczyny stała się osobą przykutą do łóżka oraz podłączona do respiratora.W ciągu 5 dni choroba tak mocno zaatakowała iż mimo popytu w szpitalu do którego weszła o własnych nogach trzeba było Klaudię wprowadzić w stan śpiączki farmakologicznej i podłączyć do respiratora. 3 grudnia 2020 Klaudia została przetransportowana ze szpitala Powiatowego do Specjalistycznego szpitala we Wrocławiu na oddział Intensywnej opieki medycznej.Pandemia sprawiła że rodzice od tego okresu nie mają kontaktu z dzieckiem ,tylko z obsługa medyczną tego oddziału.23 grudnia po 3 tygodniach w śpiączce Klaudii wykonano tracheotomię oraz wybudzono ją ze śpiączki.        Lekarze postawili diagnozę ,,Zespół Guillaina-Barrego '' o jednym z najostrzejszym przebiegu.Klaudia ma porażenie 4 kończynowe wraz z niewydolnością oddechową .Na chwilę obeną częściowo wraca odruch w kończynach górnych rusza palcami nadgarstkiem oraz delikatnie rękami do łokcia . Dnia 4 stycznia 2020 została odłączona od respiratora i oddycha  za pomocą rurki  .Już wiemy że po powrocie do całkowitej wydolności oddechowej Klaudia będzie potrzebowała bardzo długiej rehabilitacji neurologicznej  w specjalistycznych ośrodkach.Jest to jedyna możliwość powrotu dziecka do pełnosprawności .Zwracam się do was kochani gdyż koszt rehabilitacji i leczenia przewyższa możliwości finansowe rodziny.Koszt miesięcznego turnusu nero-rehabilitacyjnego  to kilkanaście tysięcy Klaudia żeby odzyskać sprawność musi takich turnusów mieć przynajmniej  kilka.Zebrane pieniądze będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację oraz pomoce medyczne które pozwolą Klaudii wrócić do sprawności i ułatwią jej funkcjonowanie  w codziennym życiu zanim nie odzyska pełnej sprawności .Za każdą złotówkę jesteśmy bardzo wdzięczni i  serdecznie dziękujemy


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kinga - awatar

  Kinga

  20.01.21
  20.01.21

  Trzymam kciuki!!

 • Wioletta Mikołajczyk - awatar

  Wioletta Mikołajczyk

  20.01.21
  20.01.21

  Z każdy dniem będzie lepiej. Potrzebny czas. Pozdrawiam

 • Marta - awatar

  Marta

  13.01.21
  13.01.21

  Trzymaj się i zdrowiej. Dużo siły dla rodziny.

 • Eliza Lisiak - awatar

  Eliza Lisiak

  13.01.21
  13.01.21

  Zostańcie z Bogiem

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  12.01.21
  12.01.21

  Ogrom zdrówka 🙏😘

34 895 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 589 osób
Wpłać teraz
 
Wanda Lużyńska - awatar

Wanda Lużyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 589

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Woźniak - awatar
Mateusz Woźniak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Sieradzan - awatar
Ewa Sieradzan
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wika - awatar
Wika
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij