Zbiórka Ugryziona przez żmiję Klusia... - miniaturka zdjęcia

Ugryziona przez żmiję Klusia... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ugryziona przez żmiję Klusia... - zdjęcie główne

Ugryziona przez żmiję Klusia...

25 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Tak sobie leżała i cierpiała w milczeniu…

Spuchnięty cały pysk, osowiała, niezwłocznie przewieziona do weterynarza. Okazało się została ugryziona przez żmiję. Tyko nasza szybka interwencja pozwoliła jej przeżyć…

Czy chcesz wesprzeć wraz ze mną szlachetny cel? Zbieram pieniądze na rzecz organizacji TOZ Wrocław, a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczył. Przyda się każdy grosz. Dziękuję za wsparcie. Informacje o organizacji TOZ Wrocław są podane poniżej.


Rocznie interweniujemy tysiące razy, co świadczy o naszym profesjonalizmie i skuteczności działania. Uratowaliśmy już setki zwierząt, które wyleczyliśmy i oddaliśmy do nowych i bezpiecznych domów.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ma niestety ograniczone możliwości finansowe oraz bardzo brakuje nam inspektorów oraz ochotników, którzy wspieraliby nas w interwencjach. Mimo przeszkód ratujemy codziennie wystraszone, zagłodzone i obolałe zwierzaki.


Zazwyczaj zwierzaki trafiają do nas w mizernym stanie. Staramy się, aby każdy nasz pupil został przebadany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. W przypadku kotków - sterylizujemy je, aby nie powiększać ilości bezdomnych i nieszczęśliwych zwierząt.


Każdy datek jaki otrzymujemy od ludzi dobrego serca przekazywany jest na jedzenie i na ewentualne antybiotyki dla zwierzaków.


Dzięki m.in. naszym działaniom powstała Ustawa o Ochronie Zwierząt. Nasz oddział pierwszy w Polsce zapoczątkował sterylizację bezdomnych kotek na terenie miasta. Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Wrocławia, udaje nam się wyłapać i wysterylizować do trzech tysięcy kotek rocznie. Działania te znacznie wpływają na zmniejszanie bezdomności kotek, zapobiegamy w ten sposób narodzinom wielu istnień, które mogłyby zginąć pod kołami samochodu lub po prostu z głodu i wycieńczenia…


Inspektorzy oraz wszyscy członkowie TOZ pełnia swe funkcje całkowicie społecznie. Wszystkie pieniądze przekazane od darczyńców przekazujemy na leczenie i ratowanie zwierząt.


Jak możesz nam pomóc?


Pomoc dla TOZ Wrocław można podzielić na 3 grupy, mamy nadzieję, że każdy miłośnik zwierząt znajdzie najlepszy wariant dla siebie!


POMOC FINANSOWA – możesz przelać na nasze konto dowolną kwotę. Jeżeli chcesz, aby miała ona konkretne przeznaczenie w tytule przelewu wpisujesz (np.: „na karmę”, „na leki”, „imię zwierzaka” lub „na cele statutowe”). Jeżeli oczekujesz informacji o tym, jak zostały wykorzystane Twoje pieniądze napisz do nas, a na pewno poinformujemy Cię o wszystkim. Co roku możesz przekazać nam swój 1% podatku, który i tak oddajesz.


***ADOPCJA WIRTUALNA - Adopcja wirtualna to zobowiązanie do comiesięcznych wpłat na rzecz wybranego zwierzęcia na konto Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami we Wrocławiu. Kwota może być dowolna, każda złotówka się liczy. Środki przeznaczone są na wyżywienie zwierząt oraz na zakup podstawowych środków do odpowiedniego funkcjonowania ( smycze, kagańce, pieluszki, leki itp.)


POMOC RZECZOWA – możesz pomóc nam przynosząc do naszego biura szare gazety, karmę dla zwierząt oraz wszelkiego rodzaju koce. Szare gazety służą jako wkłady do kocich kuwet, koce przekazywane są dla wszystkich zwierzaków, które tego potrzebują zwłaszcza w okresie zimowym, który naraża je nawet na śmierć.


STWÓRZ DOM TYMCZASOWY dla zwierzaków z interwencji, bez takich miejsc zwierzęta mają nikłe szanse na wyzdrowienie i na znalezienie nowych właścicieli.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
25 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

J.Z. - awatar
J.Z.
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij