Zbiórka Pomoc dla Pani Beaty - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Pani Beaty

Zbiórka Pomoc dla Pani Beaty - zdjęcie główne

Pomoc dla Pani Beaty

5 174 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Stachowska - awatar

Paulina Stachowska

Organizator zbiórki

Apeluje o pomoc dla Pani Beaty z Tomic. Załączone zdjęcia przedstawiają warunki w jakich mieszka samotna matka - Pani Beata wraz z trójką dzieci (4, 7 i 14 lat). Budynek gospodarczy, w którym mieszkają od 14 lat, miał być chwilowy. Działka jest współwłasnością i brakuje 72 m2 by ją przedzielić i postawić prawdziwy dom. W tym momencie gmina jest w trakcie zmiany zagospodarowania przestrzennego dla tej działki. Czyli jest światełko w tunelu dla tej rodziny na normalny dom, lecz nie ma możliwości finansowych. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc.
Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na postawienie murowanego domu od podstaw. W tej chwili mury ma tylko kuchnia i łazienka. Jeden pokój to barak (bez okien), drugi jest zrobiony z waty szklanej i płyty wiórowej. Ocieplony został dzięki dobroci innych ludzi. Ogrzewanie „kozą” powoduje to, iż nie ma stałej temperatury, albo jest za gorąco [30*,40*C] albo zbyt zimno [0*, -2*C]. Dach domu przecieka, istnieje zagrożenie zaczadzenia. Co wiosnę i jesień jest walka z myszami i szczurami.
Rodzina będzie ogromnie wdzięczna nie tylko za pomoc finansową, ale również za materiały budowlane i wykończeniowe, dzięki którym będzie można zbudować i stworzyć im ciepły dom.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna - awatar

  Anna

  11.09.19
  11.09.19

  Powodzenia!

 • Aneta B. - awatar

  Aneta B.

  23.05.19
  23.05.19

  Głowa do góry, nie jest Pani sama ❤️

5 174 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Stachowska - awatar

Paulina Stachowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 97

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
orczi - awatar
orczi
50
maciej - awatar
maciej
10
Łukasz Kru - awatar
Łukasz Kru
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij