Zbiórka Pomoc dla Pani Beaty - zdjęcie główne

Pomoc dla Pani Beaty

5 486 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 105 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Stachowska - awatar

Paulina Stachowska

Organizator zbiórki

Apeluje o pomoc dla Pani Beaty z Tomic. Załączone zdjęcia przedstawiają warunki w jakich mieszka samotna matka - Pani Beata wraz z trójką dzieci (4, 7 i 14 lat). Budynek gospodarczy, w którym mieszkają od 14 lat, miał być chwilowy. Działka jest współwłasnością i brakuje 72 m2 by ją przedzielić i postawić prawdziwy dom. W tym momencie gmina jest w trakcie zmiany zagospodarowania przestrzennego dla tej działki. Czyli jest światełko w tunelu dla tej rodziny na normalny dom, lecz nie ma możliwości finansowych. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc.
Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na postawienie murowanego domu od podstaw. W tej chwili mury ma tylko kuchnia i łazienka. Jeden pokój to barak (bez okien), drugi jest zrobiony z waty szklanej i płyty wiórowej. Ocieplony został dzięki dobroci innych ludzi. Ogrzewanie „kozą” powoduje to, iż nie ma stałej temperatury, albo jest za gorąco [30*,40*C] albo zbyt zimno [0*, -2*C]. Dach domu przecieka, istnieje zagrożenie zaczadzenia. Co wiosnę i jesień jest walka z myszami i szczurami.
Rodzina będzie ogromnie wdzięczna nie tylko za pomoc finansową, ale również za materiały budowlane i wykończeniowe, dzięki którym będzie można zbudować i stworzyć im ciepły dom.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna - awatar

  Anna

  11.09.19
  11.09.19

  Powodzenia!

 • Aneta B. - awatar

  Aneta B.

  23.05.19
  23.05.19

  Głowa do góry, nie jest Pani sama ❤️

5 486 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 105 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Stachowska - awatar

Paulina Stachowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 105

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna Bandura - awatar
Grażyna Bandura
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sylwia - awatar
Sylwia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij