Zbiórka Pomóż staruszkowi ! - zdjęcie główne

Pomóż staruszkowi !

260 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Znaleziony w piątek wieczorem w środku lasu niedaleko Kościerzyny przez przypadkowych ludzi .

Niedowidzący , stary , zagubiony , z dużym guzem na prawej łapie ... I jak to w takich sytuacjach często bywa - nie było możliwości skontaktowania się ze strażą gminną ... Pozostało zabranie psa do domu, mimo licznych przeciwności ...

Okazało się, że staruszek wymaga zdiagnozowania u lekarza weterynarii, pierwsze badanie wykazało szmery na serduszku, zaćmę i guz, który wymaga dalszej diagnostyki.


Ciężko było się oswoić z myślą ,że w poniedziałek miałby pojechać do schroniska , gdzie będzie jednym z kilkudziesięciu psów. W związku z tym rozpoczęto poszukiwania domu tymczasowego lub stałego .


Znaleźliśmy taki dom, dom w którym już inne psy zostały uratowane. Wiemy , że opieka nad psim staruszkiem wymaga nie tylko wiele cierpliwości, lecz również nakładów finansowych .


W związku z tym chcielibyśmy przynajmniej zagwarantować przynajmniej minimalną kwotę , która pokryje pierwsze koszta związane z utrzymaniem psa . I bardzo prosimy o pomoc. O przelanie choćby najmniejszej wpłaty.


260 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anita Szalewska - awatar
Anita Szalewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Meger - awatar
Aleksandra Meger
20
Kasia Lipska - awatar
Kasia Lipska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Wolff - awatar
Dorota Wolff
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij