Zbiórka Pomóż staruszkowi ! - zdjęcie główne

Pomóż staruszkowi !

260 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Znaleziony w piątek wieczorem w środku lasu niedaleko Kościerzyny przez przypadkowych ludzi .

Niedowidzący , stary , zagubiony , z dużym guzem na prawej łapie ... I jak to w takich sytuacjach często bywa - nie było możliwości skontaktowania się ze strażą gminną ... Pozostało zabranie psa do domu, mimo licznych przeciwności ...

Okazało się, że staruszek wymaga zdiagnozowania u lekarza weterynarii, pierwsze badanie wykazało szmery na serduszku, zaćmę i guz, który wymaga dalszej diagnostyki.


Ciężko było się oswoić z myślą ,że w poniedziałek miałby pojechać do schroniska , gdzie będzie jednym z kilkudziesięciu psów. W związku z tym rozpoczęto poszukiwania domu tymczasowego lub stałego .


Znaleźliśmy taki dom, dom w którym już inne psy zostały uratowane. Wiemy , że opieka nad psim staruszkiem wymaga nie tylko wiele cierpliwości, lecz również nakładów finansowych .


W związku z tym chcielibyśmy przynajmniej zagwarantować przynajmniej minimalną kwotę , która pokryje pierwsze koszta związane z utrzymaniem psa . I bardzo prosimy o pomoc. O przelanie choćby najmniejszej wpłaty.


260 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anita Szalewska - awatar
Anita Szalewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Meger - awatar
Aleksandra Meger
20
Kasia Lipska - awatar
Kasia Lipska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Wolff - awatar
Dorota Wolff
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij