Pod nasza opiekę trafiły dwa psiaki z pseudo. Elza i Knopi, pochodzą z różnych miejsc. Elza była maszynką do rodzenia dzieci a Knopi trafił do domu, okazało się jednak, że po rodzicach odziedziczył chorobę genetyczną, został więc zwrócony jak zepsuty mebel. 


EDYCJA!!! KNOPI ZNALAZŁ DOM! DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!

ELZA NADAL POTRZEBUJE POMOCY

- Elza to około 4 letnia suczka w typie maltańczyka. Przerażona kupka nieszczęścia, która do tej pory była maszynką do rodzenia szczeniąt. 


Elza to bardzo spokojna, wręcz pogodzona z losem sunia, która nawet nie śniła o tym, że jej życie może się kiedyś odmienić.  Elza jest psem bardzo zaniedbanym. Jej sierść była polepiona odchodami, skóra ze swędzącymi zmianami...


Bolące dziąsła i ogromny kamień na zębach, chore uszy... Na łapkach Elza miała skorupę z włosów. Włos był tak poplątany, że nie było widać poduszek. Chodzenie sprawiało jej ból, stawiała krzywo łapki. Obawiamy się o jej stawy, których stan będziemy konsultowały z ortopedą. Na zdjęciu łapka Elzy i ledwo widoczna, spod wycinanej skorupy poduszeczka


Oprócz wizyty u Ortopedy i badań z tym związanych, Elzę czekają częste wizyty w gabinecie wet, czipowanie, odrobaczenie, kastracja, badania krwi i kału, leczenie uszu i skóry, usunięcie kamienia. Musimy zakupić suplementy na skórę i sierść, suplementy na wzmocnienie odporności, specjalistyczny szampon leczniczy, w którym musi być kąpana oraz specjalistyczną karmę. Musimy zakupić podkłady higieniczne, ponieważ Elza podobnie jak Knopi nie jest nauczona załatwiania potrzeb na spacerach, boi się otwartej przestrzeni. W związku z dziwnym wyciekiem z dróg rodnych umówiłysmy Elzę na badanie USG. Niestety badanie USG Wykazało ciążę, jeden płód był martwy. Musieliśmy natychmiast wykonać sterylizację. Dodatkowo okazało się, że Elza ma szmery w sercu. Po zagojeniu blizny, umówimy ja na wizytę u kardiologa. Elzę czeka jeszcze usunięcie kamienia z zębó i zepsutych zębów.

Wstępnie wyliczyłyśmy, że na opiekę wet i utrzymanie Elzy będziemy potrzebowały o 1400zł. W sumie opieka wet nad nad dwójka naszych nowych podopiecznych to koszt ok 2900zł. 

Będziemy bardzo wdzięczne za każdą wpłaconą złotówkę. Każda nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie i jest szansą dla Knopiego i Elzy na nowe, zdrowe życie.

Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie

Wpłaty - 57

Paulina Bilińska - awatar
20
Paulina Bilińska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Adam - awatar
25
Adam
Kinia - awatar
20
Kinia
Sylwia Prusak - awatar
10
Sylwia Prusak
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Aga z Białko-psem - awatar
20
Aga z Białko-psem
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij