Zbiórka Pętelka na skraju życia - zdjęcie główne

Pętelka na skraju życia

498 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pętelka - mała koteczka na skraju życia i śmierci...

Pętelka ma niespełna 5 miesięcy, a wygląda na 3 :(  
Do niedawna żyła na wsi, w stadzie kilkunastu kotów, gdzie nikt nie przejmowała się ich losem. Od czasu do czasu ktoś im rzucił coś do jedzenia lub nalał mleka.  Jako jedyna z czwórki rodzeństwa żyje. Jej rodzeństwo pokonał koci katar, niedożywienie i chłód. Jej brat złapany dzień przed nią umarł w lecznicy, nie zdążyliśmy mu pomóc :( 

Pętelka przebywa w zaprzyjaźnionej lecznicy. Jest skrajnie wychudzona. Ale walczy, nie poddaje się.
Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że pomoc nie nadeszła za późno.

Prosimy Was o wsparcie finansowe dla niej – tylko z Wami możemy pomagać!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  19.11.2021
  19.11.2021

  Pętelka żyje :) Kilka dni walczyliśmy o jej życie i udało się! Dziś mała zamieszka w cudownym DT, by już wkrótce szukać swojego stałego domu na zawsze :) Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie i prosimy byście nadal byli z nami! Pętelka potrzebuje Waszego wsparcia!

  Zdjęcie aktualizacji 82 330

498 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Maria Koziarkiewicz - awatar
Maria Koziarkiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
OlaK - awatar
OlaK
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Marta G. - awatar
Marta G.
10
Dawid Ignaczak - awatar
Dawid Ignaczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Emilia - awatar
Emilia
15
Lena Roksela - awatar
Lena Roksela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij