Zbiórka Wielki ból i cierpienie- POMOCY! - zdjęcie główne

Wielki ból i cierpienie- POMOCY!

11 217 zł z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 496 osób

KONIEC ZBIÓRKI 18.07.2019

"Dzień dobry, albo raczej do widzenia. Bo jeszcze jesteśmy, ale śmierć już nas zabiera..." 
😭😭😭
Pod naszą opiekę trafiły kocięta w DRAMATYCZNYM stanie. Dawno nie widzieliśmy czegoś takiego. Oczy jednego z maluchów pękły i wypływają z oczodołów😱 Oczodoły są niesamowicie opuchnięte, wymagają jak najszybciej chirurgicznego oczyszczenia, nie będzie miał więc oczu, o ile przeżyje... Drugi kociak najprawdopodobniej również straci oczy. U trzeciego jedno oko jest całe, o drugie jest szansa powalczyć. Wymagają pilnie konsultacji okulistycznej. Jest też mama.  Ma objawy kociego kataru, ale nie tak intensywne jak kocięta. Oczywiście na całej czwórce stado pcheł i wszołów. 


PILNIE potrzebujemy dla nich pomocy. 

Wiemy, że prosimy o wiele, ale koszty już nas przerażają. Cała czwórka dostanie 5 podań zylexisu za łączną sumę 1000 zł. Kocięta wymagają solidnego leczenia, leki, kroplówki, wizyty, szpitalik... Jeden z malców w trybie pilnym musi mieć usunięte resztki gałek ocznych oraz oczyszczone oczodoły. Jest wysoce prawdopodobne, że pozostała dwójka również przejdzie podobne operacje. Matka również wymaga leczenia oraz pilnie kastracji, bo przeszła już kolejną ruję, choć nie odchowała jeszcze jednego miotu...

BŁAGAMY- pomóżcie tej kocie rodzinie. W Was jedyna nadzieja...

Aktualności


 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  17.07.19
  17.07.19

  Ostatnia fotka przed ściągnięciem szwów ☺️ #trzymajciekciuki

  Zdjęcie aktualności 34 358

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.07.19
  18.07.19

  Oby dłużej nie cierpiały :)

 • Martyna Śmiechura - awatar

  Martyna Śmiechura

  18.07.19
  18.07.19

  😥😭

 • Agata Fruzia Jaszewska - awatar

  Agata Fruzia Jaszewska

  05.07.19
  05.07.19

  Oby udalo sie zebrac kwote!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.06.19
  28.06.19

  Zdrowiejcie kociaki😙

 • Małgorzata Gałczyńska - awatar

  Małgorzata Gałczyńska

  28.06.19
  28.06.19

  z całego serca - żyjcie biedactwa

11 217 zł z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 496 osób

Wpłaty: 496

Weronika - awatar
Weronika
13
Adam Zwierzyński - awatar
Adam Zwierzyński
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Roksana - awatar
Roksana
5
Monika - awatar
Monika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Andrzej Łakomski - awatar
Andrzej Łakomski
10
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij