Na świecie jest niewielu ludzi, którzy są w stanie poświęcić się całkowicie dla zwierząt. Osoby, które nie kupią sobie aby tylko starczyło na karmę bądź zabiegi dla tych najmniejszych i bezbronnych.  Niestety czasami bywa tak, że i te osoby potrzebują pomocy.

Jedna z takich osób trafiła do naszej fundacji. W swoim domu ma 15 kotów każdy inny, niepowtarzalny i każdy ma swój problem. Jedne koty są po prostu stare, inne dzikie i nie dają się oswoić, kilka chorych. Bez względu na to jakie te koty są ta osoba się nimi opiekuje a opieka wiąże się z kosztami, specjalistyczną karmą, wizytami u weterynarzy, szczepieniami.

Ta zbiórka jest właśnie dla niej i jej podopiecznych.

Ktoś by pomyślał 15 kotów, kto przy zdrowych zmysłach by tyle chciał mieć w domu! No ale co zrobić w sytuacji gdy ma się świadomość, że jesteś ostatnią deską ratunku dla tych zwierząt?

6 z tych kotów są to koty z białaczką, 2 koty mają problemy z nerkami, wszystkie z nich potrzebują leków podnoszących odporność i specjalistyczną karmę. 

Jakby tego było jeszcze mało nasza bohaterka nie odmawia nikomu i pomaga poza murami własnego domu. Dokarmia koty w innych  miejscach w Leśnicy, Środzie Śląskiej, Mrozowie, łapie koty i sterylizuje je na własną rękę aby zapobiec powiększaniu się kociego nieszczęścia w jej okolicach.


Pomóżmy jej w tej walce, niech wie, że nie jest sama ! :)

Wpłaty - 3

Mateusz Malinowski - awatar
5
Mateusz Malinowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.