Sampo, Knut i Milo trójka małych braci, których kocia dzika mama schowała instynktownie, wg niej w najbezpieczniejsze i najcieplejsze miejsce - działkowy kompostownik.  Rzeczywiście pojemnik okazał się być ciepły, suchy na tyle, że kociaki przeżyły, ale już cała trójka choruje zakażona kocim katarem. Na całe szczęście kocia rodzinka została odkryta przez człowieka i w pore kocięta zostały zabrane. Jeszcze kilka dni a infekcja rozwinęłaby się na tyle groźnie, że kocięta nie przeżyłyby.

Cała trójka leczy koci katar, otrzymują antybiotyki oraz specjalistyczne krople do oczu, kocięta trafiły do domu tymczasowego.  Kocia mama jest dokarmiana regularnie tak by nabrała masy na zimne dni. Czeka ją zabieg sterylizacji, tak by mogła mieszkać na działkach w komforcie nie rodząc kolejnych miotów kociąt, z których mało który przeżyje, jednocześnie osłabiając jej organizm.

Leczenie kociąt, późniejsza profilaktyka a potem zabieg sterylizacji kociej mamy to ogromne koszty, dlatego każdy grosik wsparcia dla dzielnej rodzinki jest dla nas bezcenny.

DZIĘKUJEMY za przekazane wsparcie.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  23.01.19
  23.01.19

  Kociaki są już zdrowe, zostały zaszczepione. Knut i Sampo pojechali do wspólnego domu do Warszawy :) jeszcze mały Sampo czeka na swój prawdziwy dom. W imieniu naszych "kompostowych kociąt" dziękujemy za wsparcie :)

  Zdjęcie aktualności 24 805

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Ankh - awatar
20
Ankh
Agnieszka - awatar
100
Agnieszka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij