Zbiórka Nerki siadają u Koci, walczymy - miniaturka zdjęcia

Nerki siadają u Koci, walczymy

Zbiórka Nerki siadają u Koci, walczymy - zdjęcie główne

Nerki siadają u Koci, walczymy

1 090 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 

Pod nasze skrzydła trafiła wczoraj Kocia (Koćmiszka). To starsza koteczka i okazało się, że ma chore nerki. Nie je zupełnie nic. Jest codziennie kroplówkowana, ma podawane jedzenie pitne do pysia strzykawką oraz leki antywymiotne. Rokowanie złe, ale będziemy walczyć.

Potrzebujemy wsparcia finansowego na leczenie Koci. Na wysokiej jakości karmę (z obniżoną zawartością fosforu), na suplementy obniżające zawartość fosforu (Renalvet), na probiotyki (Fortiflora, Vivomixx), na leki antywymiotne, na oleje rybne z kwasami omega. Potrzebujemy również zakupić na Koci fontannę na wodę, aby zachęcić do picia.


Bardzo prosimy o wsparcie dla seniorki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Palinka - awatar

    Palinka

    31.07.20
    31.07.20

    Mam nadzieję że Kocia szybbko wróci do zdrowia :3

1 090 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 17

Rafał Pawlak - awatar
Rafał Pawlak
20
Sonja - awatar
Sonja
20
Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata K. - awatar
Agata K.
50
Maja - awatar
Maja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Palinka - awatar
Palinka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij