Kociarnia Kotyliona to miejsce, w którym schronienie znajdują potrzebujące pomocy koty – te porzucone na ulicach miasta, koty po zmarłych opiekunach czy te, które z jakiś powodów zostały przez opiekunów oddane. Tu znajdują azyl po ciężkich często przejściach, tu dochodzą do zdrowia i tutaj czekają na nowych, odpowiedzialnych opiekunów. 

Choć kociarnia jest przejściowym przystankiem na drodze do lepszego życia - staraliśmy się
na tych 100m2 stworzyć przyjazną kotom przestrzeń do życia i mamy nadzieję, że nam się udało.  Żeby koty mogły się cieszyć tą przestrzenią przyjęliśmy zasadę, że jednocześnie
w kociarni  mieszka  ok. 15 kotów. Kiedy któryś z mieszkańców znajduje dom stały – na jego miejsce niemal natychmiast przychodzi kolejny potrzebujący pomocy mruczek. 

Kociarnia od początku swojego istnienia stała się ratunkiem dla kilkuset kotów, ale żeby mogła funkcjonować potrzebne są środki na jej utrzymanie. Rocznie kosztuje ono ponad  9000 zł,
a składa się na to miesięczny czynsz w wysokości 618,00 zł i 50 zł  za energię. To ogromne obciążenie finansowe dla fundacji, które spędza nam sen z powiek.  

Prosimy z całego serca byście  pomogli nam utrzymać to miejsce.

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.