Nasza sytuacja finansowa nie wygląda najlepiej. Mamy pod opieką ponad 40 psów przy czym z tych 40, ponad połowa to psy nieadopcyjne, to takie które nie mają szans na dom i zostaną już z nami na zawsze. Do tego dochodzi 7 koni wyrwanych śmierci, spod rzeźni, wykupionych od handlarzy czy z miejsc gdzie źle je traktowano. Miesięcznie na utrzymanie tych wszystkich zwierzaków musimy mieć sporą sumkę bo np. 25 naszych psów mieszka w hotelach, ile to kosztuje łatwo policzyć. 25 x 300 zł = 7,500 zł

Szukamy alternatyw, próbujemy zminimalizować miesięczne koszty bo nie ukrywam że jest na trudno i ledwo wiążemy koniec z końcem.

Mamy możliwość wykorzystania podwórka z ogrodem jednej z naszych dobrych znajomych i grzechem byłoby nie skorzystać. Działka z dużym domem, małym budynkiem gospodarczym, wszystko szczelnie ogrodzone i aż korci żeby tam ustawić dwa kojce i do nich kupić 3 buty dla 3 psów. Znajoma nie pracuje więc przebywa w domu non stop, psów nie ma, to wielbicielka kotów a koty są niewychodzące. 

Po prostu wymarzone miejsce na DT dla trójki psiaków. Psy miałaby do dyspozycji ogród który oddzielony jest siatką od podwórka i całe podwórko. Zimować mogą w budynku gospodarczym w którym można by zbudować coś w rodzaju wewnętrznych bud. 

Warunek jest taki że musimy dobrać trójkę psów które się ze sobą zgadzają. Znajoma je będzie karmiła do naszych obowiązków należeć będzie przywiezienie karmy, zawiezienie psów do weta, zabezpieczenie przed pchłami i kleszczami. 

Nadchodzi zima i tylko patrzeć jak na ulicach pojawią się całe rzesze psów które trzeba gdzieś przed wyjazdem wypieprzyć. Trafią do nas bo nikt inny ich nie weźmie a jeśli my przejdziemy obok nich obojętnie to zginą pod kołami aut albo od szpadli, kamieniu i łopat...

Zróbmy proste zestawienie finansowe:

2 kojce po 1350 zł = 2700

3 budy po 350 zł (duże, ocieplane z kurtynami) = 1200 zł

razem: 3,900 zł 

Licząc że średnio za psa w hotelu płacimy 300-350 zł miesięcznie to przy trzech psach, po 4 miesiącach zwrócą nam się koszty kojców i bud.

Uważamy że to rewelacyjny pomysł i mamy nadzieję że nam pomożecie w zbudowaniu Domu Tymczasowego który za cztery miesiące będzie darmowy :)

Pięknie prosimy o wsparcie, cel szczytny i naszym zdaniem ekonomiczny, dający możliwość zaoszczędzenia sporych pieniędzy, pieniędzy za które można będzie uratować inne bidy.

Komentarze

 • DorotaG - awatar

  DorotaG

  26.10.17
  26.10.17

  Proszę cierpliwie zbierać.Dużo jest potrzebujących zwierzątek i dużo zbiórek.Chciałoby się wszystkie wspomóc, ale niestety finanse ograniczone.Pozdrawiam.

 • MAŁGORZATA Cichoń - awatar

  MAŁGORZATA Cichoń

  20.10.17
  20.10.17

  Trzymam kciuki żeby się udało.

Wpłaty - 42

Elżbieta - awatar
40
Elżbieta
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Czeslaw Koralewski - awatar
50
Czeslaw Koralewski
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Irena M-a - awatar
50
Irena M-a
Sylwia - awatar
5
Sylwia
Madzia - awatar
20
Madzia
DorotaG - awatar
20
DorotaG
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij