Nasze Stowarzyszenie  działa od 2008 roku. Powstało z inicjatywy ludzi wrażliwych na cierpienie zwierząt. Bardzo szybko po zawiązaniu stowarzyszenia, powstało przytulisko dla zwierząt w miejscowości Lepno. Trudne początki, szukanie sponsorów, brak pieniędzy. Nie zniechęciło nas to do działania. Po około trzech latach, okazało się, że brakuje miejsca  i trzeba pomyśleć o większym lokum, dlatego też przenieśliśmy nasze przytulisko na teren Pasłęka. Stało się to dzięki pomocy władz Miasta i Gminy Pasłęk. W tym czasie uratowaliśmy około 400 psów, bezdomnych, chorych, okaleczonych, porzuconych. Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy do spraw ochrony zwierząt podejmujemy interwencje tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w sądzie.

Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom, dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt. Dzięki nam, domy znalazło wiele zwierząt dlatego, że działamy na forach internetowych i propagujemy adopcję psów i innych zwierząt wśród  internautów. Nasza działalność nie byłaby możliwa bez pomocy ludzi wielkiego serca.

Nasze działania nie ograniczają się do naszego terenu- przyjmujemy do siebie zwierzęta, które w innych miejscach nie miałyby racji bytu, przyjmujemy te, które często określane są mianem nieadopcyjnych, przyjęliśmy do siebie nawet psy z Ukrainy, ze strefy wojny- psy bez łap, nieutrzymujące czynności fizjologicznych.  Nie zamykamy się, staramy się być tam, gdzie jesteśmy w stanie. Robimy, co w naszej mocy, by dać naszym podopiecznym wszystko, na co zasługują.

W związku z powyższym, zaczęło brakować miejsca- w tej chwili pod opieką mamy 158 psów, ludzie proszą nas o pomoc, proszą o interweniowanie tam, gdzie inne organizacje nie reagują- a my zmuszeni jesteśmy pozostać biernymi, bo mimo najszczerszych chęci- nie mamy gdzie tych zwierząt przetrzymywać.

Powyższe zdjęcia to tylko kilka z naszych interwencji.  Większość nie była z naszego terenu. Mimo to, zrobiliśmy co w naszej mocy. Chcemy robić to dalej, chcemy ratować, chcemy pomagać, chcemy interweniować. Pomóżcie nam w tym, postawienie nowych kojców to szansa dla kolejnych psów.

 Liczy się każda złotówka. Każdy z nas ma na swoim koncie choćby drobne pieniążki. 2, 5, 10, a może 20zł? Razem możemy więcej. Prosimy o wsparcie, prosimy w imieniu tych, którzy sami o to nie poproszą.
 

 ZA DAROWIZNY DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Naszym celem jest zebranie funduszy na dwa, trzy kojce- byłyby to miejsca awaryjne, do nagłych przypadków, do przypadków, w których interwencja jest potrzebna natychmiast. Koszt jednego kojca to około 2500zł, a więc moim celem jest zebranie sumy około 7500. Wiem, że to możliwe i dołożymy wszelkich starań by to się udało. W niedługim czasie zorganizujemy również bazarek na ten cel. Zachęcam do pomocy. Razem pomaga się łatwiej!


Komentarze

 • karolina&kamil - awatar

  karolina&kamil

  30.07.17
  30.07.17

  4paws

 • Mariusz Szewczyk - awatar

  Mariusz Szewczyk

  29.07.17
  29.07.17

  No to mamy 3 kojce. Dziękuję za opiekę nad psami i pozdrawiam !!!

 • Agnieszka senderska - awatar

  Agnieszka senderska

  28.07.17
  28.07.17

  Poszło, cieszę się, że choć w niewielkim stopniu mogłam pomóc. Ukłony dla Ekipy Pani Barbary Zarudzkiej <3

 • MILENA - awatar

  MILENA

  26.07.17
  26.07.17

  poszło:)

 • EWA Z TCZEWA - awatar

  EWA Z TCZEWA

  26.07.17
  26.07.17

  Pieniążki poszły, pozdrawiam. jestem z Wami.

Wpłaty - 93

Gosia Matuszewska - awatar
75
Gosia Matuszewska
Daria Jakusik - awatar
5
Daria Jakusik
Emilia - awatar
20
Emilia
Kacper - awatar
1
Kacper
karolina&kamil - awatar
1 000
karolina&kamil
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Beata - awatar
100
Beata
Agnieszka D. - awatar
30
Agnieszka D.
Mariusz Szewczyk - awatar
5 000
Mariusz Szewczyk
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij