Zbiórka kojce dla Boćkowych bezdomniaków - zdjęcie główne

kojce dla Boćkowych bezdomniaków

4 535 zł  z 5 300 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stow Przyjaciół Zwierząt w Boćkach - awatar

Stow Przyjaciół Zwierząt w Boćkach

Organizator zbiórki

Aktualizacja:

Na Nowy Rok dla zwierzaków

3 kojce za 9900 zł zostały całkowicie poza naszym zasięgiem. Zakupiliśmy dwa połączone kojce i jedną budę. Teren pod kojce przygotowali mieszkańcy Gminy Boćki, uczestnicy zajęć Centrum Integracji Społecznej. Zrobili też jedną budę. To bardzo ważne wspólne działanie z Gminą. Cały opis w poście na naszej stronie 
https://www.facebook.com/zwierzakiwBockach/posts/870181716886553

Do tej pory uzbieraliśmy 1151 zł na bazarku świątecznym, 1083 zł w ramach zbiórki do puszek, 110 zł na zbiórce urodzinowej na portalu Facebook. Za kojce i budę dostaliśmy fakturę na 7669,91 zł. Zmniejszyliśmy zatem zbiórkę do kwoty 5300 zł. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. Naprawdę bardzo. Wciąż jeszcze brakuje, ale wierzymy, że uda się zebrać potrzebną kwotę na tak ważną inicjatywę.


Na Podlasiu schronisk mało, a dobrych jeszcze mniej. Domów tymczasowych jak na lekarstwo. Przechowalnie gminne i punkty adopcyjne na palcach jednej ręki można policzyć.

Staramy się odławiać psy dzikie i zabłąkane. Ludzie którzy mają do czynienia z odławianiem wiedzą, że nigdy nie można przewidzieć momentu, kiedy to się uda. A takiego odłowionego psa trzeba zabezpieczyć natychmiast. Cała ekwilibrystyka, żeby zgrać wszystko czasowo.

Czasami zostają psy po zmarłym właścicielu. Nie wystarczy, że sąsiedzi czasem dokarmią. Im dłużej psy pozostają bez swojego człowieka, tym bardziej dziczeją. I zamiast jednego problemu robi się kilka, jak nie kilkanaście, jeśli akurat trafiła się niewysterylizowana suka i powiła kolejny miot ślicznych bezdomnych niechcianych kuleczek.

Jest miejsce na postawienie 3 kojców.

Ale potrzebne są kojce. Kojce są tam potrzebne jak powietrze.

Koszt takich 3 połączonych kojców to 9.900 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w ich zakupie. Na Podlasiu jest wystarczająco trudno pomagać. Nie mamy rezerw finansowych, a poza bieżącą pomocą i utrzymaniem podopiecznych staramy się jak najbardziej intensyfikować akcje sterylizacji, aby ograniczyć bezdomność i ilość niechcianych zwierząt.

Tutaj tylko kilka przykładów naszych odłowionych dzikusów i zabezpieczonych psów. Psów, które uciekły przed Radysami. To z Radysami miały umowę gminy, gdzie działamy. Teraz też jest ogromny problem z podpisaniem umów z dobrymi schroniskami, bo jest ich mało i są po prostu daleko. 

Kojce to ratunek.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stow Przyjaciół Zwierząt w Boćkach - awatar

  Stow Przyjaciół Zwierząt w Boćkach

  11.02.21
  11.02.21

  Kojce stoją. Dzięki temu Gmina mogła zabezpieczyć błąkającego się w tym zimnie psiaka. Jest bezpieczny, ma schronienie, dostaje jeść. Jest czas, żeby go spokojnie ogarnąć. Jest to możliwe tylko dzięki ofiarności darczyńców. W tej chwili jeszcze trochę brakuje do zapłacenia pełnej kwoty za kojce. Tutaj należą się też podziękowania dla dostawcy, który nam zaufał, dostarczył kojce mimo braku pełnej płatności i czeka na ostatnią ratę. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 63 163

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.01.21
  06.01.21

  😍🤞

4 535 zł  z 5 300 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stow Przyjaciół Zwierząt w Boćkach - awatar

Stow Przyjaciół Zwierząt w Boćkach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Joanna Czarkowska - awatar
Joanna Czarkowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daria - awatar
Daria
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Rabiczko - awatar
Iwona Rabiczko
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marta K - awatar
Marta K
30
Maria Ziomek - awatar
Maria Ziomek
280
Horhe - awatar
Horhe
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij