Paulina Tarabasz - awatar

Paulina Tarabasz

Organizator zbiórki

Działam juz kilka lat, codziennie sumiennie staram się zmniejszać stopień bezdomności w Polsce. Takich osób jak ja jest wiele, ale wciąz za mało by ogarnąć ten problem. Mieszkam w podkieleckiej wsi, gdzie co miesiąc na ulicy ląduje przynajmniej jeden bądź dwa psy.. Położenia mojej rodzinnej wsi sprzyja wyrzucaniu bezbronnych zwierzat dlatego ,że dookoła jest las i wiele niezamieszkałych dróg. Psy tak naprawde mają tu tylko mnie.. Gmina , na której obszarze lezy moja wieś ma podpisana umowę ze Schroniskiem w Szczytach. Psy lądują w zimnych boksach, maleńkich klatkach których nie opuszczają do końca swoich dni. Nie mają szans na znalezienie nowego domu gdyż w schronisku nie ma nawet wolontariatu. 

Prowadzę swoją stronę.
Sukcesywnie staram się pomagać psiakom ,  aczkolwiek ich leczenie i hotelowanie kosztuje tyle że czasami zwyczajnie nie stac mnie na to by pomóc większej liczbie psów. Właśnie z tego powodu postanowiłam zrobić zbiórke na zakup kojca. Uważam że jest to dobra opcja o tyle że jestem w stanie zaoszczędzić na hotelowaniu i własnie tym sposobem pomoc otrzyma większa liczba czworonogów. 

Moja pomocną dłoń otrzymało blisko 30 bezpańskich psów , a ile z nich nadal czeka ukrytych w lasach , stojących na łańcuchach, marznących w dziurawych budach?

Jak widać warto pomagać!


Koszt zakupu kojca + ewentualny transport to ok 800 zł, nie stać mnie na tak duży wydatek ale jeżeli każdy wpłaci choćby symboliczną złotówkę zrealizowanie celu będzie możliwe.


Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    21.10.17
    21.10.17

    Powodzenia

Paulina Tarabasz - awatar

Paulina Tarabasz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Paulina Mackiewicz - awatar
30
Paulina Mackiewicz
Anonim - awatar
5
Anonim
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Pola - awatar
20
Pola
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.