Zbiórka Kolejna walka Czesia - zdjęcie główne

Kolejna walka Czesia

20 564 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 354 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Halina Gajor - awatar

Halina Gajor

Organizator zbiórki

17.03.2022

Czesio czuje się coraz lepiej. Niestety żeby jelito wróciło do prawidłowego funkcjonowania, żeby wątroba w końcu się zregenerowała potrzeba czasu. Tym bardziej po zapaleniu otrzewnej i nawrocie.

Ostateczna decyzja lekarza to leczenie do końca czerwca. Ostatnie badania pod koniec miesiąca. Na dzień dzisiejszy wszystko wygląda obiecująco, ale też generuje dodatkowe koszty. Miesięczny koszt leków, badań, wizyt to około 2.000 zł. Dzięki bazarkowi dla Czesia jesteśmy w stanie te koszta pokrywać bez stresu. Ale pozostały nam też długi, które mimo własnych problemów zdrowotnych muszę oddawać na bieżąco. Czasy są ciężkie a ja nie mogę stracić zaufania ludzi, którzy pomogli mi wcześniej. Zostało do oddania sporo, ale to już mój problem. Dzięki pracy, którą mam na dzień dzisiejszy i mam nadzieję będę mieć po odejściu Dziadka jestem w stanie to oddać. Trochę to potrwa, tym bardziej, że generują się koszta mojego leczenia. Ale najważniejszy jest Czesio i jego powrót do zdrowia i życia bez bólu, leków i wizyt w lecznicy.

Dlatego z dniem dzisiejszym zwiększam końcową kwotę zbiórki o koszta potrzebne na kwiecień, maj i czerwiec. Większość z Was wpłaca za fanty właśnie tutaj stąd ta zmiana. 

I na koniec. Dziękuję Wam, że byliście i jesteście z Czesiem ❤️ On naprawdę zasłużył na normalne, szczęśliwe kocie życie ❤️

Czesia już znacie. Niestety od dnia dzisiejszego znowu musimy walczyć o jego powrót do zdrowia. 

Po problemach z jelitem i operacjach myśleliśmy, że to koniec. Ale życie jest nieprzewidywalne. Zamiast radości po otrzymaniu wyników kolejny raz musimy zmierzyć się problemami. Zaczęło się niewinnie od problemów z oczkiem, potem doszły kłopoty z trawieniem. Czesio zaczął jeść zdecydowanie mniej, później przestał w ogóle, zrobił się osowiały. Na szczęście nie wróciły problemy neurologiczne.

Nie mamy już wpływu na nic innego poza kontrolą leczenia. Trzymajcie kciuki za Czesia żeby się nie poddał i zniósł to wszystko jak najlepiej.

Będziemy wdzięczni za pomoc w zebraniu funduszy na badania, suplementację, drogą karmę oraz wizyty  u wielu specjalistów. 

Dziękujemy ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Grażyna Siwicka - awatar

  Grażyna Siwicka

  28.07.2022
  28.07.2022

  Dla dzielnego kotka Czesia 😘

  • Halina Gajor - awatar

   Halina Gajor - Organizator zbiórki

   28.07.2022
   28.07.2022

   Czesio dziękuje bardzo mocno 😻😽😻😽😻😽

 • Zuza - awatar

  Zuza

  26.02.2022
  26.02.2022

  Pięknemu kociakowi ❤️

  • Halina Gajor - awatar

   Halina Gajor - Organizator zbiórki

   26.02.2022
   26.02.2022

   Czesio dziękuję za komplement i za pomoc 😻❤️😻❤️

 • Joanna Dabulewicz - awatar

  Joanna Dabulewicz

  24.01.2022
  24.01.2022

  Wszystko najlepszego

  • Halina Gajor - awatar

   Halina Gajor - Organizator zbiórki

   24.01.2022
   24.01.2022

   Dziękuję w swoim, ale też Czesia imieniu ❤️🥰😍

 • Kasia i Antek - awatar

  Kasia i Antek

  21.01.2022
  21.01.2022

  Dużo dużo zdrówka❤️❤️❤️

  • Halina Gajor - awatar

   Halina Gajor - Organizator zbiórki

   21.01.2022
   21.01.2022

   Dziękuję w imieniu Czesia i swoim 💞

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.10.2021
  01.10.2021

  Nie poddawaj się Czesiu! Pozdrawiamy, Artemis, Loki i Walkiria ❤️

  • Halina Gajor - awatar

   Halina Gajor - Organizator zbiórki

   01.10.2021
   01.10.2021

   Z takim wsparciem nie ma mowy żeby Czesio się poddał ! Dziękujemy ❤️

20 564 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 354 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Halina Gajor - awatar

Halina Gajor

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 354

Gawłowska Małgorzata - awatar
Gawłowska Małgorzata
65
Kamilla Pietrzak - awatar
Kamilla Pietrzak
30
Milonka - awatar
Milonka
18
Magda - awatar
Magda
25
Gawłowska Małgorzata - awatar
Gawłowska Małgorzata
10
Ania i Simba - awatar
Ania i Simba
60
Dominika Zielińska - awatar
Dominika Zielińska
10
Dominika Zielińska - awatar
Dominika Zielińska
25
Ninaarentus - awatar
Ninaarentus
15
Milonka - awatar
Milonka
294

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij