Zbiórka Kolorowe Schronisko dla Zwierząt - miniaturka zdjęcia

Kolorowe Schronisko dla Zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kolorowe Schronisko dla Zwierząt - zdjęcie główne

Kolorowe Schronisko dla Zwierząt

1 182 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla wszystkich Podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie, którym administrujemy już od 20 lat. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby zwierzaki przebywające pod naszą opieką miały godne życie. Oczywiście najważniejsze jest dla nas, by wszystkie miały swoje kochające domki, jednak nie każdy psiak czy kot ma taką samą szansę na nowe życie.

Nasze Schronisko małymi krokami zaczyna "wyglądać", jednak to wciąż mało. Tym razem utworzyliśmy zbiórkę, aby móc nazwać nasze schronisko KOLOROWYM. Kraty w boksach, furtki, ogrodzenia pokryte są rdzą, co bardzo wpływa na wizerunek. Planujemy odnowić, odświeżyć Schronisko. To właśnie w tym celu powstała ta zbiórka. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać planowaną kwotę i będziemy mieli możliwość pochwalenia się Wam, jak wygląda nasze Schronisko po odmalowaniu i poprawieniu wizerunku :)


Po raz kolejny wierzymy, że nas nie zawiedziecie. To dzięki dobrym duszom dużo możemy i poprawiamy. Gdyby nie nasi cudowni darczyńcy, nie było by tego, co mamy teraz. Dlatego ponownie apelujemy o pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 182 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 36

Stanisław Mnich - awatar
Stanisław Mnich
100
Pawel Bachanek - awatar
Pawel Bachanek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
paulina kowalska - awatar
paulina kowalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Oliwia Cegielska - awatar
Oliwia Cegielska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola K. - awatar
Jola K.
20
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij