Justyna Jóźwik Moćko - awatar

Justyna Jóźwik Moćko

Organizator zbiórki

Witajcie kochani Siłacze Codzienności

1. Jestem mamą 5 letniej Dominisi, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i stópkami końsko-szpotawymi. W pierwszej dobie swojego życia przeszła operację ratującą jej istnienie na tej ziemi. Dostała szansę , dostała największy Dar - swój czas tu razem z nami...

od tamtej pory zdiagnozowano u niej także wodogłowie stacjonarne i pęcherz neurogenny, do dziś przeszła już 5 operacji chirurgicznych i mamy nadzieję, ze to już wszystkie jakich było jej dane doświadczyć.

Dominisia ma zdiagnozowaną afazję motoryczną jaką przyniosło ze sobą doświadczenie ze szczepieniami.

Pomimo wielu bardzo wymagających sytuacji w jej życiu, Dominisia nadal wytrwale uczy się samodzielnie chodzić i mówić tak , aby wszyscy mogli ja zrozumieć.

Ma w sobie ogromny potencjał intelektualny , jest bardzo mądra , radosna , odważna i otwarta na nowe doświadczenia.

Już 4 razy takzę, dzięki Wam kochani Darczyńcy mogła doświadczyć terapii w komorze hiperbarycznej  i to głównie dzięki tej terapii teraz potrafi już tak wiele powiedzieć samodzielnie.

Dominisia wszystko rozumie, jej rozwój intelektualny, emocjonalny i ruchowy bardzo szybko idzie do przodu i tym samym kompensuje wszystkie pozorne dla ludzkiego oka ograniczenia.

Jednak rózwój mowy posuwa się do przodu powoli, ale zawsze nabiera większego tempa po terapii w komorze hiperbarycznej. Dlatego postanowiliśmy, ze nie  naszym zadaniem na dziesiaj jest danie DOMINISI kolejnej szansy na to, aby mogła nauczyć się mówić tak, aby być rozumiana przez inne dzieci, innych ludzi, tak aby każdy z WAS kochane serduszka mógł ją zrozumieć zawsze.

2. Dziś  z całego serduszka prosimy Was o pomoc finansową, o Wsparcie Dominisi na jej drodze do samodzielności.

Otwieramy zbiórkę pieniążków dla niej, dla naszej iskierki , aby dać jej kolejną szansę na to, aby mogła mówić do nas , do Was i czuć się  rozumiana . 

3. cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na turnus w komorze hiperbarycznej , który planowany jest na miesiąc lipiec 2019. Turnus obejmuje 40 zabiegów w komorze.

4. Jeśli zdecydujecie się na Wsparcie naszej iskierki , dostanie ona kolejną szansę , każda złotówka jest dla niej ważna, każdy grosz przybliża ją do zrobienia kolejnego kroku naprzód.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że już teraz poświęcasz kochany siłaczu swoją uwagę dla Dominisi i czytasz to, co tu dla Ciebie napisaliśmy. Nasza wdzięczność za każdy Twój Dar jest i będzie niezmienna, prosto z serca. Wierzymy, ze razem nam się uda, że wiele kochanych serduszek zdecyduje się pomóc Dominisi.  To  Dla niej ogromna pomoc, to dla niej ogromne Wsparcie...Wasz Dar potrafi odmienić jej życie o 180 stopni, już wiele razy pokazaliśmy, że to jest możliwe. 

Dziekujemy Siłacze ...

Jesteś Cudem , pamiętaj o tym każdego dnia !!!!


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Justyna Jóźwik Moćko - awatar

    Justyna Jóźwik Moćko

    20.06.19
    20.06.19

    Witajcie kochani Wspierający W nieustającej wdzięczności wysyłamy Wam mnóstwo miłości ... A Dominisia z całego serduszka dziękuje za każdy grosz Wsparcia jej podróży do bycia rozumianą ... ogromne Wsparcie pięknych SERC Dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Justyna Jóźwik Moćko - awatar

Justyna Jóźwik Moćko

Organizator zbiórki

Wpłaty - 34

kamila - awatar
20
kamila
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Marzena Wtulich - awatar
20
Marzena Wtulich
Kamila - awatar
30
Kamila
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Kinga Skoczyńska - awatar
100
Kinga Skoczyńska
Aga i Piotrek Starz 😘 - awatar
300
Aga i Piotrek Starz 😘
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anna Dzigman - awatar
20
Anna Dzigman

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij