Zbiórka Komputer marzeń Mateusza - zdjęcie główne

Komputer marzeń Mateusza

3 031 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Markowicz-Dziarkowska - awatar

Marta Markowicz-Dziarkowska

Organizator zbiórki

Według raportu opublikowanego na stronie Szlachetnej Paczki "poniżej granicy skrajnego ubóstwa żyje ponad 2 miliony Polaków. W 2020 przybyło ich 4oo tysięcy, w  tym 100 tysięcy stanowią dzieci. Ponad dwa razy więcej osób niż w  wypadkach drogowych, ginie w Polsce z powodu rozpaczy (...). Dla milionów Polaków życie w ubóstwie i niedostatku to prawda (...). Mimo to, aż 1/3 Polaków deklaruje, że nie zna nikogo, kto żyje w biedzie (...). Społeczna odpowiedzialność i zaangażowanie na rzecz innych nie muszą być aktem zrywu. Nie chodzi też o poświęcenie. Sprawa jest o wiele prostsza. Wystarczy przestać być obojętnym."

Mam na imię Marta. Wraz z moim mężem i najbliższymi zbieramy pieniądze dla siedemnastoletniego Mateusza na jego komputer marzeń. 

Sytuacja materialna Mateusza i jego mamy odbija się na każdej sferze ich życia. Bardzo chcielibyśmy im pomóc. Poza próbą zaspokojenia ich podstawowych potrzeb, pragniemy zrobić coś więcej - zadziałać długofalowo.  Wierzymy, że ratunkiem i mądrą, perspektywiczną pomocą; swoistą "wędką"; narzędziem, które wpłynie na poprawę ich losu, byłby komputer, na który rodziny nie stać.  

Mateusz jest w klasie informatycznej, pasjonuje się cyfrowym światem i to właśnie informatykiem chciałby zostać w dorosłości - jego konikiem jest tworzenie gier komputerowych. Gdyby chodziło tylko o możliwość ukończenia edukacji, zbieralibyśmy po prostu na laptopa. Tymczasem cel jest dalekosiężny - Mateusz chce rozwijać swoją pasję, programować, a w przyszłości znaleźć świetną pracę! Opowiedział nam więc o swoich potrzebach; parametrach wymarzonego komputera stacjonarnego, które pozwoliłyby mu na podążanie ukochaną ścieżką. W swojej rozpisce uwzględnił m.in. fakt, że ze względów ekonomicznych sam złoży komputer, za rok pójdzie do pracy i będzie mógł dokupić ewentualne brakujące elementy i że wybrane przez niego komponenty w sumie mogłyby mu posłużyć przez wiele lat.

Mamy więc 2 możliwe konfiguracje części do komputera. Ich ceny to:

- 6 555, 10 zł,

- 3 798,90 zł.

Jesteśmy przekonani, że dzięki sprzętowi, który mu wspólnie kupimy, Mateusz tak rozwinie swój talent i umiejętności, że w niedalekiej przyszłości sam będzie mógł sfinalizować każde swoje kolejne marzenie informatyczne i nie tylko. 

Zapraszamy do zbiórki! W zależności od tego, ile wspólnie uzbieramy, taki komputer kupimy. Pamiętaj, że każda, choćby najmniejsza wpłata, przybliża nas do celu.

Do dzieła! Pomóżmy! Nie bądźmy obojętni! Odmieńmy życie tego młodego człowieka i udowodnijmy, że świat jest pełen ludzi niosących bezinteresowną pomoc. Wierzę, że właśnie wspieramy nie tylko cudownego, wrażliwego, mądrego nastolatka, ale i twórcę najbardziej grywalnej gry komputerowej XXI wieku!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 031 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Markowicz-Dziarkowska - awatar

Marta Markowicz-Dziarkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Daria - awatar
Daria
100
kasia - awatar
kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Wroclove - awatar
Wroclove
200
Ania i Leszek Ostrowscy - awatar
Ania i Leszek Ostrowscy
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij