Zbiórka Konin dla zwierząt z Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Konin dla zwierząt z Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Konin dla zwierząt z Ukrainy - zdjęcie główne

Konin dla zwierząt z Ukrainy

6 532 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie administrujące Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie, oraz osoby prywatne działają DLA ZWIERZĄT Z UKRAINY!

Nie jesteśmy bogatym schroniskiem, sami mamy niewiele ale serca i chęci pomocy mamy ogromne!

Chcemy do naszego schroniska przyjąć zwierzęta ewakuowane z terenu Ukrainy. Zapewnimy im należytą karmę, wszelkie szczepienia i badania oraz leczenie. Liczymy się z problemami behawioralnymi tych zwierząt ale jako schronisko mamy wiele sukcesów w pracy z trudnymi zwierzętami i wierzymy, że po odpowiednim czasie każdy z tych zwierzaków znajdzie bezpieczny i kochający dom.

Również chcemy pomóc uchodźcom, którzy trafiają wraz ze swoimi zwierzętami do Konina i okolic. Mogą liczyć na naszą pomoc jeśli chodzi o karmę, szczepienia, leczenie i pomoc Zoopsychologa.

Środki mamy mocno ograniczone, dlatego prosimy WAS, ludzi, których życie zwierzaków nie jest obojętne o pomoc finansową oraz rzeczową.

Wspólnie możemy pomóc wielu braci mniejszym!
KONIN DLA UKRAINY! 

Link do naszego postu na Facebooku:

https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzatkonin/posts/501054123900596


17 kotów, 1 samiec, 4 suczki oraz jedna sunia z 4 maluchami są już w naszym schronisku! 

Dziewczyny również działają na dworcu w Przemyślu, rozdają transportery, smycze, obroże, karmy i inne rzeczy niezbędne dla zwierząt.
Wiele uchodźców podróżuje z swoimi zwierzakami na rękach!Transportery rozeszły się już wszystkie!

POWSTAŁ PUNKT POMOCY ZWIERZĘTOM W PRZEMYŚLU!!!

Na miejscu pomagamy z darami OD WAS i rzeczami, które jako Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce możemy się podzielić! ❤

Wiele zwierzaków jest w złym stanie psychicznym.. Zwierzęta są osowiałe, nie załatwiały się przez wiele dni, nie mają apetytu..

Na miejscu oferujemy pierwszą pomoc przedmedyczną: podajemy zwierzętom suplementy antystresowe, rozluźniające, wzmacniające, opatrujemy rany, nawadniamy

Pomagamy rzeczami pierwszej potrzeby dla zwierząt!

Karma, smycze, obroże, puszorki dla kotów, koce, transporterki, małe - niekryte kuwety, żwirek

Marznące koty i psiaki ubieramy w ciepłe ubranka 🥰

⬆!Nadal to wszystko zbieramy!⬆


❗️Szukamy wolontariuszy do naszego punktu❗️

Więcej info tutaj:

https://www.facebook.com/158348827558589/posts/5062212887172134/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2022
  20.03.2022

  BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ, NIE MAM JAK URATOWAĆ MOJEGO PRZYJACIELA, ON UMIERA, NIE MAMY NA LEKI, KROPLÓWKI I BADANIA. NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. https://www.pomagamyzwierzakom.pl/ijbbo1cf98

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.2022
  16.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. Dziś SKOŃCZYŁY SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE W MĘCZARNIACH, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/nowotwor-zoladka,475

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.2022
  16.03.2022

  MOJA KOTKA UMIERA, PROSZĘ POMÓŻCIE NAM 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 https://naszefutrzaki.eu/nowotwor-zoladka,475

6 532 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 108

jamnik - awatar
jamnik
1
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena - awatar
Magdalena
100
Marta - awatar
Marta
20
Ograbisz Paulina - awatar
Ograbisz Paulina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa G. - awatar
Ewa G.
50
Malgorzata - awatar
Malgorzata
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij