Kostka - młoda, energiczna  i wesoła sunia. Pomimo krzywdy jaką wyrządził jej człowiek nadal mu ufa. Kostka jest wychudzona, boi się energicznych ruchów, jednak coraz rzadziej ze strachem odsuwa głowę -wie, że tutaj gdzie trafiła nikt nie zrobi jej krzywdy.

Kostka trafiła pod naszą opieką, ale jesteśmy grupą, która zajmuje się   kotami, dlatego Kostka w naszym lokalu zwanym "kociarnią" nie może przebywać. Chwilowo pomieszkuje w kojcu w lecznicy. Badanie krwi nie wykazało nic niepokojącego, wygłodzenie wpłynęło na pogorszone wyniki wątrobowe i nerkowe, ale pozostałe parametry są w normie. Kostka została odpchlona, odrobaczona, otrzymała mikro czip. Przed sunią zabieg sterylizacji i szczepienie. Niecierpliwie czekamy na wieści, czy znajdzie się dla niej choćby dom tymczasowy, w którym będzie mogła poczekać na adopcje.

Zabieg sterylizacji, pobyt w lecznicy, badania i profilaktyka to ogromne koszty, dlatego będziemy w imieniu Kostki wdzięczni za każdy grosik wsparcia.

edit: 22.01.2018

Kostka już po zabiegu sterylizacji :)

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  25.01.19
  25.01.19

  Kostka pięknieje z dnia na dzień, z wychudzonej, wystraszonej suni nic nie zostało, brakujące kilogramy szybko nadrabia a swój cudny charakter pokazuje na każdym kroku :) Kostka jest już po zabiegu sterylizacji, gotowa do nowego, lepszego życia :) Koszty dotychczasowe to około 1.000,00 zł składa się na to dwu tygodniowy pobyt w lecznicy, szczepienia ochronne, odrobaczenie, kilku dniowy pobyt w psim hotelu, badania krwi, znakowanie znacznikiem czip. Patrząc na radosny pysk Kostki, było warto :) Tym bardziej będziemy wdzięczni w imieniu Kostki za wsparcie w spłacie kosztów, które nam Kostka przysporzyła. Za wsparcie z całego serca dziękujemy :)

  Zdjęcie aktualności 24 967

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Ewa Podgórska - awatar
230
Ewa Podgórska
Alessandra - awatar
20
Alessandra
A.K. - awatar
50
A.K.
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij