Zbiórka Pozwól nam zostać razem - zdjęcie główne

Pozwól nam zostać razem

1 141 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Nadia Bieniek - awatar

Nadia Bieniek

Organizator zbiórki

Miało być pięknie...

Urodziła się jako wyczekany źrebak- członek rodziny. Niestety życie szybko przestało być kolorowe.

Mając 5 tygodni straciła matkę, potem braki minerałów, kulawizna i leczenie-2 razy zegarek, leki, suplementy, rehabilitacja.

Kiedy wydawało się że wreszcie będzie jak w bajce, nasz świat znów się zachwiał- rodzice rozwiedli się co dla nas oznaczało początek tułania się po różnych stajniach. Po drodze kolki, zaczątki ochwatu(które na szczęście szybko udało się wychwycić i wyleczyć).

Oszczędności się kończyły, a ciężkim doświadczeniom nie było końca. 

Weterynarz wezwany do diagnozy kulawizny, która kolejny raz zaczęła doskwierać ten istotce, nie wróży dobrej przyszłości. Cysta, płyny, zrosty w stawie kolanowym sprawiały ogromny ból. 

Mała nie może już chodzić pod siodłem, nigdy też nie zostanie matką (cysta jest dziedziczna). Z pomocą ludzi dobrej woli udało się uzbierać pieniądze na sterydy, dzięki którym nie boli chodzenie po łące. Na operację nie ma szans- koszty liczony w tysiącach, których nikt nie ma, a o które nie ośmielę się prosić.

Niestety nie zdążyłam złapać oddechu i choć chwilę odpocząć. 

Mam 19 lat, za miesiąc piszę maturę i  jesteśmy zmuszone kolejny raz zmienić stajnię. niestety, nie mam za co dłużej utrzymać Jenny. ludzie mówią, że mam "pozbyć się problemu"

Ale nie mogę się poddać. Nie teraz... 

Jennifer Beau ma 6 lat, na stałe uszkodzoną nogę i brak perspektyw jako koń użytkowy. Sprzedaż w takim stanie zdrowotnym oznacza rzeź, a domu który chciałby adoptować klacz nie ma. 

Dobra dusza zaproponowała nam dom za cenę jedzenia. Ja jednak nie mam nawet takich pieniędzy. 

Przewóz, niezbędne zabiegi weterynaryjne i pierwszy rok to 5000zł. 

zaraz po maturze chcę podjąć pracę i mam nadzieję, że to pozwoli nam jak najszybciej wyjść na prostą. Jednak do tego czasu jestem zmuszona prosić o pomoc ludzi dobrej woli.

Daj choć parę złotych-tak niewiele, a dla nas to kolejny dzień gdy nie będziemy musiały się bać, gdy nie będę musiała powiedzieć Jenny że muszę ją sprzedać bo nie stać mnie na kolejną kostkę siana.

prosimy, pozwól nam zostać razem-Nadia i Jenny

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Joanna - awatar

  Joanna

  10.04.2019
  10.04.2019

  Powodzenia. Mam nadzieję, że będziecie razem jeszcze przez długie lata:))

 • Kasia KS - awatar

  Kasia KS

  01.04.2019
  01.04.2019

  powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2019
  30.03.2019

  Powodzenia !

 • MaryJolka - awatar

  MaryJolka

  28.03.2019
  28.03.2019

  Powodzenia Wam obu!

 • Ajlon - awatar

  Ajlon

  27.03.2019
  27.03.2019

  !

1 141 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Nadia Bieniek - awatar

Nadia Bieniek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Wojciech Filipek - awatar
Wojciech Filipek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Kasia KS - awatar
Kasia KS
10
Edyta - awatar
Edyta
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Konstancja Lasota - awatar
Konstancja Lasota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij