Zbiórka Lepszy start małego kociaka:-) - miniaturka zdjęcia

Lepszy start małego kociaka:-)

Anna Gawel - awatar

Anna Gawel

Organizator zbiórki

Prosta historia...ale jej bohater zasługuje na uwagę.  Pocieszny, radosny, ciekawy otoczenia 8-tygodniowy kotek szczęśliwie trafił w nasze ręce. 

 Szukaliśmy dla niego przyjaznego domu gdy nagle zachorował. Wysoka gorączka, wymioty, załzawione oczy przysporzyły mu cierpienia a po badaniach padła smutna diagnoza: Panleukopenia zwana "Kocim Tyfusem". Trudna w przebiegu i  w 25% -75% śmiertelna choroba.  Kociak nie rozumie co się z nim dzieje, mimo przykrych objawów jeszcze próbuje się bawić "polując" na piórko :-) 

..i usłyszeliśmy, że najlepsze, najszybsze, najskuteczniejsze wyjście to eutanazja. My jednak chcemy podjąć leczenie a nawet podać skuteczną w wielu przypadkach surowicę.  Nie godzimy się na uśpienie wiedząc, że nadal są szanse na wyleczenie! Mały kotek jest silny i pogodny ale bez naszej pomocy nie poradzi sobie na "starcie" swojego życia.  We dwie zapewniamy z prywatnych środków pomoc zwierzętom w potrzebie i domy tymczasowe ale nagła choroba kociątka przyparła nas do muru. Jeśli to co robimy ma sens i myślicie podobnie, że należy podjąć próbę i walkę zamiast go uśpić to prosimy Was o wsparcie:-) Bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu kwoty na leczenie kotka. Ania&Ania

Aktualności

 • Anna Gawel - awatar

  Anna Gawel

  18.08.18
  18.08.18

  To jeszcze nie koniec...kotek wczoraj osłabł nagle, nie wstał do jedzenia ani do zabawy. Bezzwłocznie zabraliśmy go do lekarza. Przyczyną nie był upał tylko wysoka gorączka , która przyszła nagle :-( Mamy atak kolejnego wirusa!!! Kicia znów wrócił do kroplówek a my do zmartwień... Prosimy Was nie zapominajcie o kotku, pomóżcie nam nadal w zbiórce na jego leczenie. Jest mały, nie rozumie sytuacji i źle się czuje. Prosimy o wpłaty na kolejne testy wirusowe, morfologię i antybiotyki. Leczymy go dalej, bo los nie jest dla niego łaskawy. Dziękujemy!!! Ania&Ania

  Zdjęcie aktualności 18 690

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.18
  25.07.18

  Zdrowiej koteczku!

Anna Gawel - awatar

Anna Gawel

Organizator zbiórki

Wpłaty - 25

Angelika - awatar
10
Angelika
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Maja - awatar
5
Maja
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Malej - awatar
20
Malej
Karolina - awatar
20
Karolina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Przemysław - awatar
20
Przemysław
Monika Krzysztofik - awatar
20
Monika Krzysztofik

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.