Zbiórka Sophie i same problemy - zdjęcie główne

Sophie i same problemy

625 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Sophie - problem goni problem

Sophie to zaledwie roczna koteczka, która już zdążyła zostać mamą czworaczków. Zabrana z ciężkich warunków bytowych, w których nie raz potraktowano ją jak intruza. Zdołała zaufać człowiekowi na tyle, aby przyjąć jego pomocną dłoń. Kiedy wydawało się, że koteczka to, co najgorsze ma już za sobą, zaczęły się problemy z jej zdrowiem.

Zaczęło się od pasożytów, Giardie, Kokcydia, kolejne odrobaczanie, kolejne badania. Kiedy koteczka miała iść do domu, okazało się, że pojawiła się grzybica skóry i kolejne leki. Z dnia na dzień było coraz jednak coraz lepiej i odzyskiwaliśmy nadzieję. Aż do dnia, kiedy Sophie zaczęła pochrząkiwać, charczeć i straciła apetyt Szybko popędziliśmy do weterynarza. Kotka dostała antybiotyk. Niestety nie zadziałał tak, jakbyśmy chcieli, a Sophie z dnia na dzień była w gorszej formie - zaczęły się poważne problemy z jedzeniem. I znów wet, kolejne wizyty, badania krwi, kroplówka.

Na dzień dzisiejszy Sophie ma zapalenie oskrzeli, a ilość przyjmowanych w ostatnim czasie leków poważnie odbiła się na jej parametrach wątrobowych.  

Jesteśmy załamani, to taka delikatna koteczka. Bardzo się o nią martwimy.

Koszty jej leczenia rosną z dnia na dzień, pomóżcie nam!

Bardzo prosimy!

Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  23.01.2022
  23.01.2022

  Wieści od Sofii: Jest lepiej, zapalanie oskrzeli minęło, a wyniki krwi się poprawiły, parametry wątrobowe obniżyły się, kotce wrócił apetyt i możemy chyba odetchnąć. Sofia nadal bierze leki na wątrobę (Hepatiale) i Kalmvet (na podniesienie nastroju, bo bardzo dużo przeszła i trochę posmutniała). Czekają ją jeszcze kolejne badania kontrolne (krwi i RTG klatki piersiowej). Koszty jej leczenia przekroczyły już 1000 zł, a jeszcze czekają nas wydatki. Bardzo Wam dziękujemy za wpłaty i prosimy - bądźcie nadal z Sofią! Bardzo prosimy! Tylko dzięki Waszym wpłatom możemy pomagać! Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca!

  Zdjęcie aktualizacji 86 373

625 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mańka Maj Dzik - awatar
Mańka Maj Dzik
20
Michał Kurzawski - awatar
Michał Kurzawski
270
Michał Kurzawski - awatar
Michał Kurzawski
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maja - awatar
Maja
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij