Zbiórka Kotka Chrupka - zdjęcie główne

Kotka Chrupka

320 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Historia kotki Chrupki jest doskonałym przykładem na to, że nie musimy szukać zwierząt, którym trzeba pomóc, same nas znajdują.

Wczoraj tj. 28/09/2019 wieczorem do jednej z nas zadzwonił znajomy, któremu los zwierząt nie jest obojętny. Znalazł na poboczu drogi potrąconego kotka. Kociak źle wyglądał, na pyszczku miał krew i ropę, był bardzo apatyczny. Okolice Konina, ciemna noc, znikąd pomocy. Instytucje, które powinny zabezpieczyć zwierzaka, nie stanęły na wysokości zadania. Szybka burza mózgów. Udało się znaleźć lekarza weterynarii, co wbrew pozorom nie było łatwe, który zgodził się przyjąć pacjentkę i wstępnie ocenić jej stan oraz podać leki.

Finalnie Chrupka pokonała długą drogę i przybyła dzisiaj do Krakowa. Jest w takim stanie, że od razu trafiła do lecznicy. Zostało wykonane badanie RTG - Chrupka ma złamaną żuchwę, prawdopodobnie innych urazów brak. Nie wiemy jeszcze, co będzie z jednym oczkiem, które cały czas pozostaje zamknięte.  Została w szpitaliku lecznicy Krakvet. Jutro doktor Jarosław Orzeł wykona dalsze badania, oceni jej stan i prawdopodobnie wykona operację.

Mała mimo tego, że Chrupka pewnie odczuwała spory cały czas była przyjacielska i wciąż mruczała. Dostała silne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Mamy nadzieję, że dalsze badania nie ujawnią kolejnych urazów. 

Musimy zawalczyć o życie i zdrowie tej małej kociej dziewczynki. Dziękujemy Łukaszowi, który nie przeszedł obojętnie wobec kociego nieszczęścia. Chrupka to jeszcze dziecko, jest w wieku 4-5 miesięcy. Ktoś ją potrącił i zostawił... Inni przechodzili/ przejeżdżali obojętnie. Nie rozumiemy takiej znieczulicy.

Leczenie Chrupki nie będzie tanie. Dzisiejsza wizyta to 150 zł za samo przyjęcie na dyżurze, do tego badania, hospitalizacja, zabieg. 

Zwracamy się więc o pomoc do ludzi o wielkich sercach - wspólnie pomóżmy Chrupeczce. Za każdą pomoc bardzo dziękujemy.

Ekipa Fundacji Skrzydlaty Pies. Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
320 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

Karola - awatar
Karola
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nitka - awatar
Nitka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij