Zbiórka Pomóż Rose wrócić do zdrowia - zdjęcie główne

Pomóż Rose wrócić do zdrowia

860 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Kotka Rose trafiła do przytuliska wiosną 2017 jako zupełnie dzika kotka. Rose była zupełnie przerażona i na każdą próbę dotyku reagowała panicznym strachem. 

Kotka dostała szansę i trafiła do domu tymczasowego, gdzie mogła nauczyć się zaufania do człowieka. Rose z dnia na dzień robi postępy, jednak stan jej zdrowia nie pozwala na to, aby mogła zamieszkać w nowym domu. Kotka ma wysoką gorączkę, upływy z nosa, brak apetytu. W chwili obecnej jest diagnozowana przez lekarzy. 

Przez klika najbliższych dni, będzie musiała przyjmować kroplówki na wzmocnienie. Pomimo podanych leków temperatura nie spada, a kotka czuje się coraz gorzej.  Na chwilę obecną koszt leczenia Rose to 450 zł. Kotka przeszła już wcześniej koci katar, miała również poważne stany zapalne na brodzie, które były leczone przez bardzo długi czas. W chwili obecnej Rose znów walczy o zdrowie,  prosimy o pomoc w jej ratowaniu. Kotka w swoim krótkim życiu przeszła na prawdę wiele, dlatego prosimy o wsparcie w jej leczeniu aby w przyszłości mogła zdrowa zamieszkać we własnym domu...

Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  24.08.17
  24.08.17

  Stan Rose nagle zaczął się pogarszać, natychmiast została zabrana do weterynarza, kotka miała problemy z oddychaniem. Kiedy Rose została objęta naszą opieką zostały wykonane testy na FIV i FELV które wyszły ujemne - jest to standardowe badanie dla każdego nowego kota w naszym przytulisku. Test został powtórzony i okazało się, że Rose jednak choruje na białaczkę... :( W jej płucach zaczął zbierać się płyn, weterynarz stwierdził, że kotka nie ma żadnych szans na wyzdrowienie i należy skrócić jej cierpienia oraz ból jaki niewątpliwie odczuwała :( Jest nam bardzo przykro, ale musieliśmy podjąć decyzję o uśpieniu Rose. Kotka trafiła do nas zupełnie dzika, miała zostać wypuszczona w miejsce bytowania. Trafiła jedna do jednego z naszych DT, któremu już udało się oswoić kilka dzikich kotów. Z dnia na dzień nabierała zaufania do człowieka, małymi krokami udało się ją oswoić i szukała domu stałego... poczuć jak to jest mieć prawdziwy dom, chociaż przez te 3 miesiące. Dziękujemy... <3

  Zdjęcie aktualizacji 7 288

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.17
  12.08.17

  <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.17
  01.08.17

  po trochu i uzbieramy !

860 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

marek makuch - awatar
marek makuch
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szczepan - awatar
Szczepan
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Urszula - awatar
Urszula
42
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Izabela - awatar
Izabela
20
Vinland - awatar
Vinland
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij