Zbiórka Pomóżmy kotom z Kiełczowa - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy kotom z Kiełczowa

Zbiórka Pomóżmy kotom z Kiełczowa - zdjęcie główne

Pomóżmy kotom z Kiełczowa

351 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Ka - awatar

Aleksandra Ka

Organizator zbiórki

W Kiełczowie obok Wrocławia żyje na jednym z podwórek ok. 20 kotów. Prawie wszystkie są chore i wymagają leczenia. Ale na pewno wszystkie wymagają sterylizacji, ponieważ ostatnio urodziło się tam 8 maluchów, a - przy braku działania - jesienią będzie ich więcej.

Cztery miesięczne kotki, których mama zaginęła, są bardzo niedożywione i mają zaawansowany koci katar oraz poważne problemy z oczkami. Obecnie są intensywnie leczone i przebywają w szpitaliku.

Do dziś zostały wysterylizowane dwie kotki  i wykastrowane dwa dorosłe kocury. Jeden z kocurków ma również wrzód na rogówce i podajemy mu leki oraz surowicę.

Jesteśmy prywatnymi osobami, które postanowiły pomóc kotkom a także właścicielowi podwórza, który przygarnia wszystkie podrzucane zwierzęta, nie ma jednak środków na sterylizację, leczenie, a przede wszystkim na właściwą karmę.

Niestety nasze możliwości finansowe są również ograniczone, stąd postanowiłyśmy zwrócić się o pomoc do osób, którym los bezdomnych kotów nie jest obojętny. 

Liczy się każda złotówka, zbieramy na opłacenie opieki weterynaryjnej, na leki, karmę i żwirek oraz koszty transportu, które niestety nie są małe.

Serdecznie dziękujemy za okazane serce!  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Ka - awatar

  Aleksandra Ka

  15.08.18
  15.08.18

  Wczoraj zoperowany został kotek, który widoczny jest na zdjęciu - Bolek. Operacja dotyczyła chorego oczka Bolka. Niestety, po pęknięciu wrzoda rogówki wdarła się martwica I trzeba było usunąć część martwej tkanki. Operacja była bardzo kosztowna, a fakturę załączam poniżej.

  Zdjęcie aktualizacji 18 586

351 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Ka - awatar

Aleksandra Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Ewa Sztraube - awatar
Ewa Sztraube
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka R. - awatar
Agnieszka R.
50
Olga Osadowska - awatar
Olga Osadowska
50
Ewa Sztraube - awatar
Ewa Sztraube
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
anta - awatar
anta
20
Dorota - awatar
Dorota
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij