Zbiórka Pomóżmy kotom z Kiełczowa - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy kotom z Kiełczowa

Zbiórka Pomóżmy kotom z Kiełczowa - zdjęcie główne

Pomóżmy kotom z Kiełczowa

351 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Ka - awatar

Aleksandra Ka

Organizator zbiórki

W Kiełczowie obok Wrocławia żyje na jednym z podwórek ok. 20 kotów. Prawie wszystkie są chore i wymagają leczenia. Ale na pewno wszystkie wymagają sterylizacji, ponieważ ostatnio urodziło się tam 8 maluchów, a - przy braku działania - jesienią będzie ich więcej.

Cztery miesięczne kotki, których mama zaginęła, są bardzo niedożywione i mają zaawansowany koci katar oraz poważne problemy z oczkami. Obecnie są intensywnie leczone i przebywają w szpitaliku.

Do dziś zostały wysterylizowane dwie kotki  i wykastrowane dwa dorosłe kocury. Jeden z kocurków ma również wrzód na rogówce i podajemy mu leki oraz surowicę.

Jesteśmy prywatnymi osobami, które postanowiły pomóc kotkom a także właścicielowi podwórza, który przygarnia wszystkie podrzucane zwierzęta, nie ma jednak środków na sterylizację, leczenie, a przede wszystkim na właściwą karmę.

Niestety nasze możliwości finansowe są również ograniczone, stąd postanowiłyśmy zwrócić się o pomoc do osób, którym los bezdomnych kotów nie jest obojętny. 

Liczy się każda złotówka, zbieramy na opłacenie opieki weterynaryjnej, na leki, karmę i żwirek oraz koszty transportu, które niestety nie są małe.

Serdecznie dziękujemy za okazane serce!  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Ka - awatar

  Aleksandra Ka

  15.08.18
  15.08.18

  Wczoraj zoperowany został kotek, który widoczny jest na zdjęciu - Bolek. Operacja dotyczyła chorego oczka Bolka. Niestety, po pęknięciu wrzoda rogówki wdarła się martwica I trzeba było usunąć część martwej tkanki. Operacja była bardzo kosztowna, a fakturę załączam poniżej.

  Zdjęcie aktualizacji 18 586

351 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Ka - awatar

Aleksandra Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Ewa Sztraube - awatar
Ewa Sztraube
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka R. - awatar
Agnieszka R.
50
Olga Osadowska - awatar
Olga Osadowska
50
Ewa Sztraube - awatar
Ewa Sztraube
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
anta - awatar
anta
20
Dorota - awatar
Dorota
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij