Zbiórka Karma dla odratowanych kociąt - miniaturka zdjęcia

Karma dla odratowanych kociąt

Kinga Piotrowska - awatar

Kinga Piotrowska

Organizator zbiórki

Mieliśmy 2 tygodnie, a nasze życie już było trudne. Walka o resztki znalezione na osiedlu i ogrzanie się ciepłem swoim oraz rodzeństwa to była nasza codzienność... w 3 tygodniu naszej przygody na świecie, dobrzy ludzie postanowili nam pomóc. Przez zasięg internetu udało nam się trafić do pełnego kochanych futrzaków domu Cioci, zamiast przepełnionego schroniska, w którym nie mielibyśmy szans na przeżycie. Po wizycie u Pana Doktora dowiedzieliśmy się, że jesteśmy wychłodzeni i wygłodzeni, a nasze brzuszki przypominają te afrykanskich dzieci. Nasz słodki brat dostał gorszą diagnozę - zapalenie spojówek (antybiotyk i leczenie). Ciocia zniosła to bardzo dzielnie i zapłaciła za wszystko, kupiła nam pyszne jedzonko, trociny i zabawki, przez co jest nam o niebo lepiej. Od prawie dwóch tygodni mieszkamy z Ciocią i innymi uratowanymi przed schroniskiem zwierzakami, jednak cały czas szukamy domku na stałe, jest nas 5 (ale do adopcji 4, bo braciszek z zapaleniem spojówek zostanie na razie u Cioci), robimy do kuwety, zajadamy suchą karmę dla kociąt i samodzielnie pijemy. Chyba jesteśmy dzielni, staramy nie sprawiać kłopotów, dużo śpimy, a bawimy się sami po cichutku. 

A teraz prośba do Państwa - błagamy o równie ciepły i pełny miłości domek! Obiecujemy sprawować się jak najlepiej i dać Wam dużo radości i przytulasów! 

W sprawie adopcji prosimy o kontakt z Ciocią o każdej porze dnia: tel. 502 45 47 16

Jeżeli nie możecie Państwo dać nam dachu na głową, co w zupełności rozumiemy - nie każdy ma na to warunki - bardzo prosimy o nawet najmniejsze wpłaty, żeby to Cioci było lżej w naszym utrzymaniu. Bardzo chętnie przyjmiemy żwirek i suchą karmę dla małych kotów! 

Bardzo prosimy o pomoc ❤️ 5 muszkieterów z pod Krakowa 

Kinga Piotrowska - awatar

Kinga Piotrowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Miśś - awatar
5
Miśś
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.