Beata Górka - awatar

Beata Górka

Organizator zbiórki

Zbiórka ma na celu zebranie pieniędzy na karmę specjalistyczną i nietylko, którym opiekuje się pani Emilia z Mińska Mazowieckiego. Jeśli ktoś dysponuje taką karma to również chętnie przyjmiemy w darze. Pod opieką ma ponad 30 kotów, którym stara się poświęcić tyle czasu, zdrowia oraz funduszy ile może. Niestety jej wrogiem jest czas (ma 63 lata) oraz skromna emerytura. To, że zamiast siedzieć przed odbiornikiem telewizyjnym oglądając kolejne seriale woli pomóc braciom mniejszym to jej osobisty wybór. Nie potrafi przejść obojętnie wobec ich cierpienia i stara się pomóc im wszystkimi dostępnymi środkami. W wielu przypadkach pomagają jej okoliczne fundacje, jednak przy takim ogromie nieszczęść trudno jest podejmować decyzje, komu pomóc a komu odmówić pomocy. Dlatego właśnie powstała ta zbiórka – każdy, kto ma chęć i/lub możliwość pomocy , czy to przez wpłatę czy karmę ( adres do wysyłki lub osobistego dostarczenia nie jest problemem) jest mile widziany. Kwota podana w zbiorce to kwota na wyzywienie tej gromadki na okres 2 miesiecy. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć bezinteresownych ludzi, ale pani Emilia wierzy w odruch ludzkich serc. Nie zawiedźmy jej 😊 

P.S. Te koty, które widzicie Państwo na zdjęciach to koty do adopcji, ale oprócz nich są jeszcze inne, które czekają na swojego człowieka.

Beata Górka - awatar

Beata Górka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Ewa Mockallo - awatar
10
Ewa Mockallo
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.