Zbiórka Koty Pani Ewy - zdjęcie główne

Koty Pani Ewy

270 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka grzecznościowa. Wszystkie uzbierane środki zostaną przekazane na konto kliniki weterynaryjnej na podstawie wystawionej faktury lub spożytkowane na zakup karmy dla kotów.

Salwatorskie koty straciły jedną ze swoich opiekunek

Niedawno odeszła na raka wspaniała kobieta- Pani Ewa, dla której zwierzęta były całym życiem i motorem do walki z chorobą. Osierociła 9 kotów, z których w krótkim czasie 2 podążyły za Nią… Pozostała Miłka, Bodzio, Maminka, Maksymilian, Leon, Fiona, Dżola. Dzięki uprzejmości Pani Ani, właścicielki mieszkania, mogą zostać w domu do końca swoich dni, a w większości są one już kocimi nestorami- mają od 10-19 lat! Nie myślimy na razie o adopcji ponieważ koty są mocno zestresowane całą sytuacją, a to co teraz najważniejsze to zapewnienie im opieki weterynaryjnej oraz wyżywienia. Codziennie są odwiedzane przez przyjaciół i znajomych Pani Ewy, którzy zapewnili im bezpieczny start w nowe życie, ale chcemy je objąć opieką na dłuższy czas. Te osoby same są obłożone dużą ilością zwierząt i często na skromnych emeryturach.
 Pani Ewa była znaną kocią mamą na krakowskim Salwatorze, która dbała o kocie biedy. Karmiła, leczyła i sterylizowała bezpańskie zwierzęta. Tym, którym nie udało bezpiecznie powrócić na ulicę lub znaleźć domu, Pani Ewa dawała schronienie u siebie.
 Ostatnio odwiedziła je wspaniała lek. weterynarii Pani Klaudia Czwórnóg, by je zbadać, określić kondycję zdrowotną. Wiemy już, że 3 koty są chore i wymagają leczenia nerek, zabiegu zębów, czy badań diagnostycznych oraz specjalistycznej karmy. Dotychczas wspólnymi siłami wielu osób udało się im pomagać lecz potrzebna jest też pomoc z zewnątrz i stąd apel od Państwa.

Każda, najmniejsza nawet wpłata jest bardzo ważna. Obecnie znajomi Pani Ewy mają do opłacenia rachunek w gabinecie weterynaryjnym na kwotę 1.100 zł. A to nie koniec wydatków. Dzięki wielkim sercom tych osób koty mogą zostać w miejscu, które znają, mają zapewnioną opiekę. Nie trafiły do schroniska, co w ich wieku i stanie mogło by się bardzo źle skończyć, mimo dobrej opieki w schronisku.

Może ktoś jest w stanie przekazać karmę weterynaryjną typu „renal” – karma dla zwierząt ze schorzeniami nerek. 3 koty ze schorzeniami nerek jedzą taką karmę, głównie morką. Jest to bardzo duży wydatek.

Potrzebna jest również „zwykła” karma dla reszty kotów.

Zwierzaki straciły ukochaną opiekunkę. Teraz mogą liczyć tylko na ludzi dobrej woli.

Bardzo dziękujemy za każdą pomoc!

Kontakt w sprawie pomocy: Pani Barbara 502 280 488

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
270 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hrabinka - awatar
Hrabinka
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Kubiczek - awatar
Monika Kubiczek
20
Łukasz Kunarski - awatar
Łukasz Kunarski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij