30 kotów potrzebuje pomocy!

Zbiórka

Ratujemy koty!

W małym mieszkaniu przebywa 30 kotów i 9 psów. Właściciele zwierząt przygarniali wyrzucone zwierzęta, jednak gdy sprawy zaczynają wymykać się z pod kontroli, pomoc może przerodzić się w tragedię. 

Wszystkie zwierzęta są chore i wymagają leczenia.

Zaczęliśmy od zabrania kotów, gdyż to one są w najgorszym stanie - wychudzenie, świerzbowiec uszny, zapalenie dróg oddechowych, leukocytoza, anemia, odwodnienie, zapalenie spojówek.

Dzięki Ludziom Dobrej Woli, część kotów jest bezpieczna. Jednak koszty leczenia są olbrzymie. Sami nie damy rady tego udźwignąć, potrzebujemy pomocy! 

PhotoPhotoPhoto

Sisi i Masza już bezpieczne

Koteczki - Sisi i Masza są już po wstępnych badaniach. Obie kotki mają świerzbowiec uszny, zapalenie dróg oddechowych, leukocytozę, anemię, są odwodnione. Biała kotka ma również zapalenie spojówek. Obie były potwornie zapchlone i zarobaczone.Przyjmują obecnie antybiotyk i zastrzyki.

Są bardzo wychudzone, mimo tego że obie mają około 5-6 miesięcy, ważą zaledwie 1,7kg. Przed nimi długa droga do zdrowia, ale teraz będzie już tylko lepiej.

Photo

Aktualności

 • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie

  Dwie kotki w domu tymczasowym

  28.06.16
  28.06.16

  Te śliczne, ok. 5-miesięczne kotki są już bezpieczne. Przebywają w domu tymczasowym. Mimo tego, w jakich warunkach do tej pory żyły, mają cudowne charaktery, bardzo lubią się przytulać. Obecnie czekają na nowe, odpowiedzialne domy.

  Photo

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę