Zbiórka Wolno żyjące staruszki - zdjęcie główne

Wolno żyjące staruszki

300 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Koty wolno żyjące nie maja lekkiego życia. Od urodzenia dziesiątkowane chorobami, narażone nie tylko na koła aut czy kły spacerujących psów, ale przede wszystkim na mróz, deszcz, głód,
a często i ludzką niechęć.  Wiele razy przeganiane... czasami trute...  nie maja łatwo. Ale są wśród nich i takie, dla których los jest łaskawszy i ześle im pomoc dobrych ludzi - Karmicieli.
Ci, wydając często ostatnie zaskórniaki z portfela, pochylają się nad losem podwórkowych mruczków nie pozwalając im głodować i dbając o ich zdrowie. Takie właśnie stado tworzą koty
z ul. Pomorskiej w Łodzi. Od lat zaopiekowane przez Karmicieli - wysterylizowane, z regularnie serwowanymi posiłkami, ze stałą opieką weterynaryjną w razie potrzeby i z naszą pomocą finansową. Każdy z kotów ma swoje imię i o każdym karmiciele mogą rozmawiać godzinami. Zadbane koty wolno żyjące. Nie są niczyje. Są nasze. I bardzo chcemy - z Waszą pomocą - nadal im pomagać.

A ostatnio nie jest sielankowo :(

Biały Henio, którego wyprowadziliśmy z zapaści jesienią - teraz został pogryziony i odwiedził lecznicę z wielką dziurą w policzku. 

Migotka ma problem z uszami i skórą, widać to wyraźnie i też powinna odwiedzić pana doktora. Kulka, której rok temu usuwaliśmy zęby - nabawiła się kleszczy, Gapisia jest bardziej gapowata niż zwykle i wygląda niewyraźnie... 

Całe stado powinniśmy zabezpieczyć przed kleszczami... No i pomóc karmicielom
w wyżywieniu tej gromadki, bo choć koty nie są najmłodsze, to na szczęście zwykle apetyty im dopisują :)

Prosimy o pomoc dla stadka z Pomorskiej. Te koty mają wiele - w miarę spokojne miejsce
do życia i troskliwych opiekunów. Potrzebują jednak Waszego wsparcia, by ich jesień życia była równie szczęśliwa jak wiosna i lato.

Prosimy z całego serca - pomóżcie stadku z Pomorskiej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  02.10.18
  02.10.18

  Koty z Pomorskiej szykują się do zimy. Białego Henia i czarną Kulkę znacie już bardzo dobrze :) Oboje, dzięki Waszej pomocy, przeszli zabiegi sanacji zębów, a Henio w styczniu tego roku wyszedł z poważnej zapaści. Teraz czują się dobrze i - podobnie jak ich podwórkowi towarzysze - szykują się do zimy. Apetyty mają wilcze, co cieszy, bo oznacza, że koty są zdrowe, Wszystkie czekają cierpliwie na porę karmienia i odliczają się co do jednego, wdzięczne za pyszny posiłek. Ten posiłek jednak trzeba kupić, a możliwości karmicieli są ograniczone. Chcielibyśmy im pomóc - zapewnić karmę, odrobaczenia i odpchlenie przed zimą. Będziemy wdzięczni za każdy datek dla gromadki z Pomorskiej. To wdzięczne mruczki, ciężko pracujące na swoje utrzymanie - to dzięki nim w miastach nie ma plagi gryzoni. Na co dzień pomagają nam, teraz prosimy o to by odwrócić na chwilę te role <3

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.20
  10.11.20

  Z wdzięczności za ujemny test mojego Taty

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   11.11.20
   11.11.20

   Dziękujemy! A Tacie życzymy dużo zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.18
  19.04.18

  Trzymam kciuki! Jesteście Wielcy

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   20.04.18
   20.04.18

   Dziękujemy

300 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anna W - awatar
Anna W
30
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mirella K. - awatar
Mirella K.
42
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij