Agata Wolny - awatar

Agata Wolny

Organizator zbiórki

               Drako to 2,5 roczny doberman, który trafił pod naszą opiekę po tym jak ugryzł nastolatka. Naszą, czyli grupy o nazwie "Serce dla dobermana w drodze do domu", można nas z łatwością wyszukać na FB. 

               Tak naprawdę nie wiemy dlaczego to zrobił... Być może poczuł jakieś zagrożenie ze strony chłopaka-jednak to tylko nasze domysły. 

               Podobnie, jak nasz podopieczny  Oskar został umieszczony w hotelu Artemida w Jaworznie, gdzie przechodzi obecnie kwarantanne a potem czekać go będzie szkolenie behawioralne.

              Z tego co wiemy co nie ma z nim najmniejszych problemów, grzecznie chodzi na spacery, oraz bardzo ładnie się bawi. Zachowuje czystość. Jest tolerancyjny wobec innych zwierząt oraz ufny wobec człowieka. Uwielbia zabawy piłeczką np aporty, a także zabawę szarpakiem.

              Zbieramy na jego 3 miesięczny pobyt w hotelu, oraz badania i kastrację. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Agata Wolny - awatar

  Agata Wolny

  03.05.19
  03.05.19

  Z relacji właścicielki : Draco trafił do rodziny w wieku 5 miesięcy , został zabrany z fatalnych warunków. Pies zna podstawowe komendy jednak nie nawiązuje kontaktu z opiekunem, nie wraca na zawołanie , podczas bliskiego kontaktu-głaskanie pies się spina i sztywnieje. Nie toleruje innych zwierząt nawet gdy pojawiają się w telewizji pies warczy i szczeka, bardzo nie lubi psów typie owczarka niemieckiego, koty goni . Biega przy rowerze co bardzo lubi oraz biega z opiekunem. Był karmiony jedzeniem gotowanym oraz dostawał kości do rozładowania. Jest nauczony odpoczywać w kenelu i jak przychodzi pora sam się do niego udaje , nie szczeka , nie wyje pod nieobecność domowników. Po pierwszym pogryzieniu właścicielka kontaktowała się z psim trenerem po kolejnym z behawiorystą. Pierwsze pogryzienie było w tył głowy, drugie w twarz – okolice oka 26 szwów, trzecie odgryziona małżowina uszna oraz głębokie ugryzienie prawego ramienia , które również było szyte.

  Zdjęcie aktualności 30 653

Komentarze

 • Caterina Julia Slavov - awatar

  Caterina Julia Slavov

  08.05.19
  08.05.19

  😘😘

Agata Wolny - awatar

Agata Wolny

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Magdalena - awatar
50
Magdalena
Marta Żbik - awatar
50
Marta Żbik
Jola - awatar
30
Jola
Caterina Julia Slavov - awatar
20
Caterina Julia Slavov
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Magdalena Magdalena - awatar
50
Magdalena Magdalena

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij