Zbiórka Podaruj komuś życie - zdjęcie główne

Podaruj komuś życie

226 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Wilhelmi - awatar

Joanna Wilhelmi

Organizator zbiórki

Nazywam się Joanna Wilhelmi.Moja mama jest po 3 operacjach kręgosłupa i ubytkach kości . Jej życie to wózek inwalidzki i siedzenie 24h w jednym miejscu i ogromny ból. Ostatnia operacja się nie powiodła i rusztowanie które ma w kręgosłupie wychodzi przez plecy . Śruba jest krzywa , nie może przełykać , chodzić , leżeć . Śpi na siedząco ,bardzo cierpi ponieważ ból jest straszny ale chce żyć. Chciałaby móc wyjść z domu. Wizyty lekarskie do poradni leczenia bólu czy też do innego lekarza który pomoże jej w cierpieniu również są utrudnione. Kolejnej operacji mogłaby nie przeżyć . Miała już 3 razy śmierć kliniczna . Przetaczanie krwi . W kwietniu złamała kość biodrowa ,nieoperacyjne złamanie, kość się nie zrasta.

Jest uwięziona w swoim domu. Potrzebuje szyn zjazdowych ze schodów dla wózków inwalidzkich by wydostać się z domu i silnych leków przeciwbólowych oraz wózka inwalidzkiego elektrycznego . Potrzebna jest również przebudowa łazienki i poszerzenie drzwi by mogla się normalnie umyć . Od 2 lat myje ją w misce przy stole ponieważ wejście do łazienki jest za wąskie a wanna za wysoka.

Moja mama zawsze ciężko pracowała nigdy nie prosiła nikogo o pomoc. Koszt przebudowy schodów jest ogromny to ponad 30 tysięcy oraz zgoda . Są również inne warianty ale równie kosztowne na które nie jest wymagana zgoda spółdzielni  do tego sprzęt który dla osoby niepełnosprawnej jest na wagę złota .But gipsowy ,łóżko ortopedyczne , wizyty lekarskie Dofinansowana jest tylko mała część e reszta spada na nas a są to ogromne koszty . 

Dlatego postanowiłam dla niej założyć tą zbiórkę, która pomoże jej mam nadzieję w polepszeniu stanu zdrowia i jakości życia  ,zakupieniu szyn teleskopowych, wózka elektrycznego , leków ,łóżka ortopedycznego które jest jej bardzo potrzebne , buta gipsowego który będzie chronił jej złamaną nogę przed urazami i trzymał w odpowiedniej pozycji co napewno zmniejszy ból oraz chciałabym dla niej przebudować łazienkę. Część środków już mamy ale brakuje jeszcze sporo. Codziennie patrzę na jej cierpienie i jestem bezradna . Moja mama dała mi wszystko co najlepsze i nigdy nie zostawiła w potrzebie teraz ja chciałabym jej pomóc ale wiem że sama nie dam rady . 

Wszystkim wpłacającym z góry bardzo dziękuję w imieniu mojej mamy i swoim.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
226 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Wilhelmi - awatar

Joanna Wilhelmi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Igor - awatar
Igor
20
konrad - awatar
konrad
10
Jakub Z - awatar
Jakub Z
100
izaa - awatar
izaa
5
Dariusz Ziemiański - awatar
Dariusz Ziemiański
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij