5 lat zamknięty!? Depresja, lęk

Zbiórka

Photo

O co walczymy?

Prosimy o wsparcie dla Krawata. Psiaka który 5 lat nigdy nie wyszedł z malutkiego kojca, wycofał się, był porzucany, głodny i  półdziki...bo nigdy nie zaznał ciepła od człowieka :((( Interweniowaliśmy 11 razy, walczyliśmy o poprawę warunków. Psiak nie wychodził nawet z budy...depresja i przerażenie pokonały jego charakter. Niestety-sytuacja pogarszała się z tygodnia na tydzień. Musieliśmy zadecydować o odbiorze interwencyjnym. Dlatego prosimy o pomoc w finansowaniu jego opieki behawioralnej i pobytu w hoteliku w okresie lipiec - wrzesień (3 miesiące). Pomóżmy Krawatowi dotrzeć do odwagi i pchnijmy jego łapkę ku wolności, którą kiedyś odebrał mu człowiek.

Photo

Co zdarzyło się Krawatowi?

Poświęćcie mu chwilę i przeczytajcie jego historię.
Przez pięć lat był więźniem w małym kojcu. Za dnia wciskał się w sam koniec budy - ze smutku, strachu, tęsknoty. Stał się niewidoczny dla świata. Sąsiedzi sądzili, że już znikł. A jednak wciąż tam był. Zobojętniały i często głodny, bo jego Pani wyjeżdżała na kilka dni. A on tak czekał, aż ktokolwiek zwróci na niego uwagę.

Kiedy inspektorzy OTOZ Animals otworzyli mu drogę do wolności był przerażony. Otwarty boks, a on nie rusza się nawet o krok do przodu. Jego jedyny świat jaki znał właśnie został zniszczony. Ot tak. Szast i prast. Otwarta furtka pośród krat. Poszerzone horyzonty swobody. 
A jednak w oczach przerażający strach…
A zostawiono go bez jedzenia i wody na kilka dni. Gdzie był właściciel? Tego nie wiemy. Jesteśmy jednak pewni, że w jego podróżach sumienie nigdy mu nie towarzyszyło.
Wylękniony, zgubiony psiak został odebrany przez warszawskich inspektorów i przewieziony do hoteliku pod opiekę behawiorysty. Hotelik droższy. Ale jesteśmy gotowi zapłacić najwyższą cenę za jego bezpieczeństwo, zaufanie i spokój. Za radość z wolności. Za naukę nowego, lepszego życia.

PhotoPhoto

Krawat szuka domu

Szukamy dla Krawata odpowiedzialnego domu. Krawat ma ok 7 lat, jest średniej wielkości psem (pod kolano, ok 22 kg). Psiak robi ogromne postępy, ufa swojemu tymczasowemu opiekunowi, bardzo cieszy się a wręcz szaleje na jego widok, odda wszystko za głaskanie, uwagę. Bardzo lubi dzieci, jest wobec nich delikatny. Poznaliśmy go już bardzo dobrze i wiemy że będzie cudownym psem rodzinnym! :))

Pamiętaj: Każdy kto adoptuje od nas psa otrzyma gratis: konsultację z psim behawiorystą, profesjonalną sesją zdjęciową i psią wyprawkę ufundowaną przez naszych przyjaciół z Warsaw Dog.

T: 509 431 466
@: m.dobrowolski@otoz.pl

Adoptując - ratujesz życie!

PhotoPhotoPhotoPhoto

Komentarze

 • Marta

  09.09.16
  09.09.16

  Trzymaj sie piesku! Mam nadzieje ze znajdzie sie dla Ciebie wspaniały dom! Trzymam kciuki !

  • OTOZ Animals Inspektorat Warszawa

   OTOZ Animals Inspektorat Warszawa - Organizator zbiórki

   28.10.16
   28.10.16

   dziękujemy bardzo

Wpłaty - 6

 • Avatar Edyta Broda
  20
  Edyta Broda
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  5
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Marta
  50
  Marta
 • Avatar Jola
  20
  Jola
 • Avatar Małgorzata
  40
  Małgorzata
 • Avatar Katarzyna
  20
  Katarzyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę