Zbiórka Rehabilitacja królika - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja królika

Zbiórka Rehabilitacja królika - zdjęcie główne

Rehabilitacja królika

343 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie zaopiekowało się królikami, które zostały oddane przez właściciela po świętach. Króliki przyjechały z Holandii. W Wielki Piątek króliczy tata doznał urazu zerwania wiązki nerwowej odpowiedzialnej za pracę tylnych kończyn i pęcherza. Byli opiekunowie niestety nie udzielili mu niezbędnej pomocy i w ostateczności trafił pod naszą opiekę. Wielkim sercem wykazało się Studio Tańca Rytmix Konin, które zaangażowało się w poszukiwaniu domów dla króliczych dzieci. 

Króliczy tata aktualnie przebywa w Klinice Weterynaryjnej w Koninie, w której przechodzi intensywną rehabilitację. Powrót do zdrowia będzie długotrwały i niestety niepewny, ponieważ pomoc przyszła zbyt późno. 

TOZ o/Konin oraz Studio Tańca Rytmix zwraca się z ogromną prośbą o wsparcie w opłaceniu rachunku. Wiemy, że na tą chwilę rachunek wynosi 900zł! Dzięki Wam zrobiliśmy już bardzo dużo i wiemy, że tym razem ponownie możemy na Was liczyć! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Inez Skupiński - awatar

    Inez Skupiński

    29.04.19
    29.04.19

    Powodzenia! ❤️🐰

343 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 14

Lola - awatar
Lola
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
53
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz - awatar
Mateusz
50
Tadzik - awatar
Tadzik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij