Kropek z piwnicy zbiera na hotel

owner

Kundel Bury i Kocury

Organizator zbiórki

Zbiórka

Photo

Wstrząsająca historia Kropka

Kropek bo ma kropki na pyszczku i łapkach. Kropek bo jest czarny jak kropka z atramentu. Kropek bo go kochamy z całego serca i nieba byśmy mu przychylili, my team wolontariuszy i pracowników Hotelu Kundel Bury i Kocury. Historia Kropka jest smutna, tragiczna i bardzo nami wstrząsnęła. Podlaska wieś, na podwórku 3 psy - jeden na łańcuchu, drugi nie miał nawet budy, spał luzem na ziemi i suczka, ulubiona przez gospodynię, mieszkająca w domu. I Kropek...młody pies, ok.1 roku, jeszcze psie dziecko, przetrzymywany miesiącami w piwnicy. Po co? Bo tak, bo zbędny, bo nie kochany, bo nie chciany, bo może sam zdechnie. Zapchlony i przerażony, zagłodzony, wrak psa.

Wypatrzyła go jakaś dobra dusza, wolontariuszka. Gospodyni okazała psu "wspaniałomyślność" i pozwoliła zabrać go do lepszego świata niż ciemna piwnica. Wołanie o pomoc dla Kropka znaleźliśmy na Face Booku. Psina trafił z piwnicy do hotelu Kundel Bury i Kocury. Wolontariusze dowieźli go do hotelu. Przerażony ze strachu, zdrętwiały jak kupka nieszczęścia, przeraźliwie chudy taki był właśnie Kropek. Strach tak bardzo go sparaliżował, że nie chciał używać łapek i z samochodu do boksu trzeba go było wynieść na rękach.

Photo

Kropek potrzebuje behawiorysty a to kosztuje

Krzywda jaką wyrządzili mu ludzie jest wielka i nawet nie chcemy się wypowiadać co o tym myślimy, bo słów na takie bestialstwo brakuje. Kropek panicznie bał się ludzi, sikał pod siebie na widok mężczyzn. Przez kilka długich miesięcy był pod opieką behawiorysty. Psiak zrobił spore postępy i zaleczył rany na wrażliwej psychice. Bo Kropek to taki delikatny wrażliwiec, który odda całe swoje serce jak już komuś zaufa.Kosztowało to wiele wysiłku i pracy nad nim. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że psiakowi udało się pomóc. Niestety hotel został z zaległymi płatnościami za behawiorystę. A wyprowadzenie Kropka na prostą sporo kosztuje, stąd nasz gorący apel o pomoc dla tego bardzo pokrzywdzonego, młodego psiaka. Każda Wasza wpłata to pomoc dla Kropka na wagę złota.

Kropek na dzień dzisiejszy jest przesympatyczny, daje się głaskać pod pycholem, przychodzi do ręki po smaczki, przestał bać się ludzi, chociaż na początku jest jeszcze trochę nieśmiały do nowych osób. Przytył, przestał być przeraźliwie chudy, oswoił się ze światem. Bał się i nadal boi gwałtownych ruchów. Np. gdy jego opiekunka strzepnęła ręką muchę z włosów na spacerze, psiak leżał natychmiast plackiem na ziemi. Płacze przeraźliwie jak smycz lekko szarpnie go za obrożę. To typowe zachowanie dla bitych psiaków. Aby nie stresować go obrożą, nauczyliśmy go nosić szelki. Obecnie Kropek jest gotowy do adopcji. Szuka kochającego domu, który zrozumie go i pokocha takim jakim jest, nie zrażając się kropkową nieśmiałością w pierwszym kontakcie. Szukamy mu domu najlepszego z możliwych z empatyczną, kochającą rodziną, gdzie będzie miał ciepły kąt na zawsze.

Photo

Komentarze

 • Grazyna, Sylwia.Prosze napisac co u kropka

  21.10.16
  21.10.16

  Bardzo prosimy napisac co u Kropka.Czy jest w hotelu bo wpłaty są słabiutkie-((((

 • SYLWIA

  19.08.16
  19.08.16

  Dobrzy ludzie nakarmy razem Kropka

  • Kundel Bury i Kocury

   Kundel Bury i Kocury - Organizator zbiórki

   22.08.16
   22.08.16

   Ogromnie dziękuję za każde wsparcie dla psiaka który tak wiele przeszedł w swoim życiu. Miał straszną traumę, teraz tylko dzięki długiej pracy behawiorystki i opiekunów jest na zdjęciach zdrowy, uśmiechnięty i zaczyna cieszyć się życiem na nowo. Niestety właśnie dlatego nie chwyta za serce jak pozostałe psie biedy mocno schorowane i wymagające kosztownego leczenia, dlatego zbiórka dla Kropka nie idzie zbyt prężnie a jeść psiak musi. Pobyt w hotelu i opieka tez kosztuje. Rasa z którą jest zmieszany tez mu nie pomaga w nawiązywaniu kontaktów z nowymi ludźmi. Do opiekunek przywiązuje się mocno po pewnym czasie jak już zaufa. Charty to indywidualiści bardziej koty niż psy w zachowaniu, dlatego tak długo czeka na dom. Zainteresowanie owszem było, ale popracować nad zaufaniem psiaka to już za trudno i tylko wyjątkowe osoby się do tego nadają. Kropek nie trafił jeszcze jak widać na tą jedyną, wyjątkową, kochającą osobę.

owner

Kundel Bury i Kocury

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

 • Avatar Grazyna, Sylwia.Prosze napisac co u kropka
  40
  Grazyna, Sylwia.Prosze napisac co u kropka
 • Avatar Adriana
  10
  Adriana
 • Avatar Katarzyna
  10
  Katarzyna
 • Avatar Natalia
  10
  Natalia
 • Avatar SYLWIA
  10
  SYLWIA
 • Avatar Kundel
  50
  Kundel

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę