Kryształowe Drogi - druk

196 563 zł  z 272 727 zł (Cel)
Wpłaciło 586 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Baran - awatar

Katarzyna Baran

Organizator zbiórki

Nazywam się Katarzyna Bratumiła Baran - w tej chwili :) -  i od 13 lat badam intensywnie Naturę i połączonego z nią człowieka.  Kilka słów więcej o mnie - na mojej stronie, a tutaj przechodzimy do rzeczy samej.   http://krysztaloweswiaty.pl/

Mamy już z Waszych wpłat i mojej pracy wydrukowane 6 albumików - w seriach Tryptyków "Opowieści Tworzenia" oraz pierwszy nakład  wielkiego dzieła "Wielka Księga Kryształów", który już dawno zniknął w dobrych rękach. 

Jest uruchomiony 3 dodruk!!! :) 

Drukarnia oszacuje czas trwania dodruku w najbliższym tygodniu.

O Księdze...

Przedstawiam dzieło podsumowujące moje 50 lat życia i zrozumienia go na tym etapie cywilizacji - około roku 2020 - "Wielką Księgę Kryształów".

Księga jest cudem zrozumienia, że niemożliwe jest możliwe, tylko inaczej niż nam się wydawało :) 

Kamienie przedstawiły mi się w tak wielowarstwowy sposób, że każdy znajdzie tam coś poruszającego, tylko dla siebie. Pomimo, że każdy z nas jest tak inny i potrzebuje nico innego podejścia i informacji. Pomimo tego właśnie, w każdym opisie kamienia jest jakaś poruszająca myśl, zdanie, słowa i od razu czujemy zmianę, że jest ciut inaczej. Zrozumienie i zmiana daje nam niezwykłą siłę do dalszego odkrywania, ale też niezwykłą przyjemność w samym sensie życia. 

Księga jest wielka. Wielka nie tylko opowieściami Ziemi, ale też w swojej materii. Album jest wielkości A 4 z twardą okładką, a przepiękne zdjęcia makro często są rozłożone na dwóch stronach! Daje to nam wrażenie niemal naszej obecności w jaskiniach kryształowych i niezwykłego połączenia z przekazem kamienia. Cud graficzny i niezwykłe słowa od natury dopełniają tego poruszającego kontaktu, niemal osobistego z każdym minerałem... 

Załączam kilka stron z samego wnętrza Księgi, z wnętrza Ziemi :)

Diamentowe Księgi i karty 

Regularna cena Księgi już po promocji to 180 zł plus cena przesyłki to 20 zł - razem 200 zł. 

*
Karty są kolejnym majstersztykiem grafiki, ze złoconymi brzegami, sentencją jednego kamienia, który prowadzi pole informacji.

Karty są powiększonego formatu - 10 / 15 cm i w specjalnych motywach z uszlachetnieniami.

 Dobrane jest też twarde pudełko specjalnie zaprojektowane do talii.

WSZYSTKO jest niemal rękodziełem konsultowanym tygodniami aby uzyskać efekt ideału.
Rozszerzona informacja do każdej karty jest podana w Księdze.
*
Cena za karty to 150 zł plus 20 zł przesyłka - 170 zł.

*
Komplet za Księgę z kartami i przesyłką  350 zł.

Proszę składać zamówienia na dodruk pisemnie na adres

Magazyn Jakóbczak Studio <[email protected]>


wpłaty na powyższe konto pomagam :)

Proszę o podanie danych adresowych lub
do z paczkomatu - czyli mail, telefon, imię i nazwisko, punkt paczkomatu - ulica,
lub swój adres jeśli nie ma możliwości odbioru w paczkomacie

*********************

na stronie :
http://krysztaloweswiaty.pl/artykuly/glebia-planu-duszy/

Rozpoczynam też sprzedaż mandali osobistych z wpłatami na to konto Pomagam. Jeśli ktoś potrzebuje dla siebie zestawu, czy mandali kierunkującej linię życia, czy dużego kryształu do domu (tak zwane serce domu) - zapraszam do kontaktu - 509 089 083.

Zapraszam też do konsultacji i czytania pola kryształowego http://krysztaloweswiaty.pl/odczyty-pola-krysztalowego/

oraz spotkań warsztatowych  :)

http://krysztaloweswiaty.pl/artykuly/warsztaty-swiadomosci-diamentowej-w-krysztale/

wszelkie zajęcia zasilają nasz projekt i szybko zbiera się założona kwota :)

*******************************

Zapraszam serdecznie i wdzięczna jestem za każdą formę wsparcia, ma to dla mnie ogromne znaczenie. Życiowe.

Na bieżąco będę Was informować o wszelkich nowych działaniach.

Serdecznie pozdrawiam i do miłego!

Kasia:)


*************888
Powodzenia dla nas w realizacji całego projektu!

*******************************************************
pozostałe publikacje:

Zapraszam też do uczestnictwa w wydaniu dalszej części - 3 Tryptyku - Opowieści z naszej Macierzy Kryształowej. 

Natura nam o tym wszystkim opowiada, zapisałam to pilnie i podaję w najpiękniejszej formie jaka przez nas mogła przepłynąć :) Są to wieści z Was, waszych zapisów tego co w naszych sercach gra, co chcemy stworzyć jako społeczeństwo.

Poznając naszą naturę i sposób działania pól kryształowych jesteśmy osobą o większym już poziomie zrozumienia siebie, życia i spokoju serca. Słowa dobrane są w tekstach w bardzo specjalny sposób.To słowa pochodzące  z naszych pól kryształowych, mówiące o zasadach działania życia na Ziemi.
O zasadach, na jakich oparte jest tworzenie czasu i przestrzeni, tkania życia w energii, projektach Macierzy i materii planety. A w szczególności sposób, w jaki powstaje materia - co najbardziej nas interesuje.

Jest dostępny pierwszy tryptyk od maja 2020:

1. Kryształowe Źródło Świata Człowieczego - opowieść o sercu - projektancie naszego planu życia, i umyśle - wykonawcy tego planu. Jak razem współdziałają i co przeszkadza nam widzieć nasze życie szczęśliwym i takim je budować. Obrazuje jak widzimy i czujemy nasze największe skrajności: czerń i biel, kobiecość i męskość, działanie i bezruch, z punktu widzenia obecnej cywilizacji.

2. Fluorytowy Kryształ - wzorzec dobrobytu - oktaedr jako wzorzec tworzenia się życia na Ziemi w pełnym przepływie, naturalnej obfitości. Nasze ciało i budowa eteryczna jest oparta na krysztale fluorytu i daje on nam konkretne wskazówki jak mamy rozumieć projektowanie sercem i materializowanie umysłem. Zrozumienie daje świadomość, która tworzy. Tworzy poprzez siebie samą. 

3. Złoto, słońce i pomarańcze - sens życia zapisany w kamieniu - budowanie materii i naszego życie jako człowieka społecznego. Budowanie energii męskiej, śledzenie wzorca mężczyzny - dziecka i mędrca w każdym człowieku. Nowy wzorzec energii męskiej, współdziałanie skrajnych pierwiastków i wspólna materializacja projektu serca. Dynamika, radość, słońce, pęd, tworzenie, działanie, lekkość, prostota i bezpośredniość - nasza natura. 

 Niezwykłym darem od świata jest połączenie słów pola kryształowego ze zdjęciami Agnieszki Charuby i grafiką książeczek Joasi Grabowskiej. Tak idealnie dobrany materiał wspólnego tworzenia wielu kobiet daje nieprawdopodobnie fascynujące dzieło Piękna, Mądrości pola i słodkiego, prostego Dobra życia.

Zachwycając się obrazami i formą dzieła otwieramy swoje serca szeroko i ze wzruszeniem. Niech świat daje nam wszelkie zasoby do tworzenia rzeczy zachwycających i poruszania naszych serc. Cieszmy się nawzajem sobą i materią Ziemi.

Do każdej serii załączone są medytacje, które pojawiły się w czasie spotkań kryształowych i zachwyciły wszystkich, ze mną na czele! :) Mam nadzieję, że wprowadzą w nas spokój i zachwyt nad prostotą i dobrem życia, obojętne w jakim czasie przychodzi żyć człowiekowi. Uczą słuchania przestrzeni...

Książeczki mają wspólne pudełeczko dla każdych 3 szt tryptyków i ten piękny zestaw to z pewnością majstersztyk sztuki graficznej i fotografii artystycznej studia Lili Projekt.
Z całego serca dziękuję przestrzeni, ze nas ze sobą poznała i daje sposobność na tak niezwykłe wspólne tworzenie! Dziękuję za wszelkie wsparcie i popędzanie do pisania, książeczki te powstają na Waszą prośbę i zamówienie do świata. Miło mi je realizować i spożytkować tym samym swoje umiejętności oraz miłość do pisania.

Serce wie.

Już mamy też drugi Tryptyk Kryształowy:

1. Zdrowie - Zielona suknia Ziemi

2. Błękit - Niebiosa na Ziemi

3. Róże - Różane okulary relacji

Albumiki są od razu wyposażone w nagrania medytacji na specjalnych nośnikach elektronicznych :)

*
wpłata na całość jednego Tryptyku, 3 sztuki - to 111 zł z przesyłką - poproszę o adresy od razu, to ważne :)

Można składać zamówienia pisemnie mailem 

Magazyn Jakóbczak Studio <[email protected]>


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Baran - awatar

  Katarzyna Baran

  29.06.2020
  29.06.2020

  Kilka słów o mowie kamienia, jej tajemnicy i jej odkryciach na nasz czas. Wszelkie te przekazy załączam w nowych albumikach, trzy są już gotowe, a następne się piszą :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2022
  08.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.2022
  28.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.04.2022
  01.04.2022

  OD MOMENTU ZAŁOŻENIA ZBIORKI DOSTAŁAM WIADOMOŚCI, ŻE JESTEM ZA STARA I ZAMIAST ŻEBRAĆ MAM "ZDECHNAĆ" BO NIE MA ZE MNIE ŻADNEGO POŻYTKU. PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ URAZIŁAM, JA TYLKO CHCIAŁABYM JAKOŚ PRZEŻYĆ I JESTEM ZMUSZONA WYŻEBRAĆ BY PRZEŻYĆ. https://www.dobrazbiorka.pl/d2accruxm1

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.2022
  01.03.2022

  Dar dla Wody

 • Edyta Dymek - awatar

  Edyta Dymek

  18.01.2022
  18.01.2022

  Dar dla Wody ( z miłością)

196 563 zł  z 272 727 zł (Cel)
Wpłaciło 586 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Baran - awatar

Katarzyna Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 586

Alicja Białecka - awatar
Alicja Białecka
300
Leaa - awatar
Leaa
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
333
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
620
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
333

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij