Zbiórka Wakacyjny turnus rehabilitacyjny - miniaturka zdjęcia

Wakacyjny turnus rehabilitacyjny

Pomóż spełnić marzenia

Od 19 lat staramy się aby nasi podopieczni z KSN Siedlce mogli pojechać na letni wypoczynek  połączony z różnymi zajęciami, rozrywką i rehabilitacją. Za każdym razem są nam wdzięczni że mogą przez dwa tygodnie wspólnie spędzać czas z rówieśnikami. W ciągu roku większość osób nie ma możliwości  na wspólne spotkania, są też tacy których dzieli większa odległość, utrudnia kontakt jak również rehabilitację. Uśmiechy towarzyszą im przez cały pobyt. 

Różna forma zajęć prowadzona przez wspaniałych wolontariuszy, pokazuje nam jak bardzo się starają być samodzielni. To miłe jest dla nas organizatorów usłyszeć z ust rodziców że moja córka/syn się zmieniają pod względem samodzielności, że przez cały rok oczekują ponownego spotkania. 

Dzięki Państwa wsparciu wiele osób, którzy są w trudnej sytuacji finansowej będzie mogło pojechać  z nami. Dodać muszę słowo o wolontariuszach, ktorzy nam towarzyszą przez całe dwa tygodnie oddając swoje serce. Wsparcie by mogli nam pomagać będzie nieocenione. Wspólnymi siłami będziemy mogli większej grupie pomóc. Proszę w imieniu podopiecznych naszego Stowarzyszenia pomóżcie spełnić ich marzenia. W tym roku jedziemy do Ośrodka Rehabilitacyjnego Astur  w Okunince 16-29.08.2019 r.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Siedlce - awatar

  Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Siedlce

  19.02.19
  19.02.19

  „Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” (Papież Franciszek). *Warto pomagać nie tylko dla innych, ale także dla siebie. Kochani nasi podopieczni czekają na Waszą pomoc. Nie trzeba wiele wystarczy symboliczna złotówka. Wierzę że uda nam się nazbierać kwotę. Wpłacając pamiętaj że są różne opcję jeśli chcesz to wchodzisz w słowo inne i możesz sam wpisać daną wpłatę. Prosimy o pomoc.

  Zdjęcie aktualności 26 526

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij