Zbiórka Wakacyjny turnus rehabilitacyjny - miniaturka zdjęcia

Wakacyjny turnus rehabilitacyjny

Pomóż spełnić marzenia

Od 19 lat staramy się aby nasi podopieczni z KSN Siedlce mogli pojechać na letni wypoczynek  połączony z różnymi zajęciami, rozrywką i rehabilitacją. Za każdym razem są nam wdzięczni że mogą przez dwa tygodnie wspólnie spędzać czas z rówieśnikami. W ciągu roku większość osób nie ma możliwości  na wspólne spotkania, są też tacy których dzieli większa odległość, utrudnia kontakt jak również rehabilitację. Uśmiechy towarzyszą im przez cały pobyt. 

Różna forma zajęć prowadzona przez wspaniałych wolontariuszy, pokazuje nam jak bardzo się starają być samodzielni. To miłe jest dla nas organizatorów usłyszeć z ust rodziców że moja córka/syn się zmieniają pod względem samodzielności, że przez cały rok oczekują ponownego spotkania. 

Dzięki Państwa wsparciu wiele osób, którzy są w trudnej sytuacji finansowej będzie mogło pojechać  z nami. Dodać muszę słowo o wolontariuszach, ktorzy nam towarzyszą przez całe dwa tygodnie oddając swoje serce. Wsparcie by mogli nam pomagać będzie nieocenione. Wspólnymi siłami będziemy mogli większej grupie pomóc. Proszę w imieniu podopiecznych naszego Stowarzyszenia pomóżcie spełnić ich marzenia.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Siedlce - awatar

  Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Siedlce

  21.05.19
  21.05.19

  Dziękujmy z całego serca darczyńcom za wpłatę. Mamy już 90 zł z czego bardzo się cieszymy. Liczy się każda złotówka nasi podopieczni czekają. Jeszcze do celu dużo brakuje ale wspólnymi siłami damy radę. Kilka słów odnośnie wakacyjnego turnusu. Otóż jest wiele form rehabilitacji. Od IX lat organizujemy Wakacyjne Letnie plenery artystyczne, które uczą samodzielności. To też forma terapii, która dla osób niepełnosprawnych intelektualnie pomaga rozwijać myślenie itp. Podczas pleneru prowadzimy zajęcia z Artterapii – terapia przez sztukę – zajęcia plastyczne -Teatroterapia – terapia teatrem - Terapia sportem – zajęcia sportowe - Muzykoterapia – zajęcia muzyczne Pogodne wieczorki, ( dyskoteki, ogniska, konkursy, Idol, Randka w ciemno, kalambury, wybór Miss i Mistera pleneru, jaka to melodia itp. ) Te dwa tygodnie wspólnego przebywania osób w różnym wieku i z różną niepełnosprawnością oraz z wolontariuszami sprawia że nabieramy samodzielności, pewności siebie oraz doświadczeń.

  Zdjęcie aktualności 31 609

Wpłaty - 4

Karol Filipowicz - awatar
50
Karol Filipowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij