Zbiórka Pomoc dla Dawida Wiśniewskiego - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Dawida Wiśniewskiego

Konrad Wiśniewski - awatar

Konrad Wiśniewski

Organizator zbiórki

https://www.facebook.com/PomocDlaDawidaWisniewskiego

Dawid to 10 letni chłopiec, który od wielu lat trenuje karate tradycyjne. Zawsze był radosnym, życzliwym i pełnym energii dzieckiem.

W "II Pucharze Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbył się w dniach 14 i 15 października 2016 roku w Krakowie, wywalczył wraz z kolegą Patrykiem z klubu "TKC OKAMi" brązowy medal w enbu.

Ostatnie 5 lat naszego życia były podporządkowane jego pasji. Każdy weekend - trening, zgrupowania i zawody, w których brał udział. W ciągu tygodnia liczne treningi. Przygotowywał się na Mistrzostwa Europy w Tradycyjnym Karate-do Orlen 2017, V Puchar Europy Dzieci w Tradycyjnym Karate-do.

Wszystko zdarzyło się nagle, dnia 16 sierpnia 2017 roku wszystko się zmieniło...

Przyszła do nas ta straszna informacja, wykryto u niego to co chyba najgorsze - guz robaka móżdżku i komory IV, Medulloblastoma anaplastyczna IV stopień złośliwości z ostrym wodogłowiem wewnętrznym. Już sama nazwa przeraża...

W dniu 21 sierpnia 2017 roku w Instytucje "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie Dawid przeszedł ciężką i skomplikowaną operację usunięcia guza.

Gdyby nie błyskawiczna reakcja oraz pomoc rodziny w przewiezieniu i przyjęciu Dawida na Oddział Neurochirurgii Szpitala IP CZD w Warszawie oraz wyznaczenia przez Pana Profesora błyskawicznego terminu operacji, już by Go z Nami nie było.

Od dnia 29 sierpnia 2017 r. jest pod opieką Kliniki Onkologii w Instytucje "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. 31 sierpnia kolejna operacja - implantowano Dawidowi port żylny, żeby nasz mały dzielny karateka nie musiały przez cały czas leczenia oglądać igieł... . 

1 września 2017 roku rozpoczęliśmy leczenie chemioterapią i radioterapią.

Dawid przyjął już ponad 42 wlewy w 4 cyklach najmocniejszej chemioterapii. Od listopada 2017 r. do stycznia 2018 r. przeszedł 31 cykli napromieniania  za pomocą radioterapii. Jest teraz w trakcje chemioterapii podtrzymującej.

Każda dawka chemii, jaką Dawid przyjmuje powoduje długie, męczące i wyczerpujące powikłania oraz omdlenia, obfitujące w obciążające antybiotyki, a także częste przetaczanie krwi i płytek. Chemioterapia wpłynęła znacznie na równowagę, odporność, wygląd a także samopoczucie naszego syna.

Aktualnie Dawid jest pod stałą opieką Kliniki Onkologicznej w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Teraz przed nim długie leczenie regenerujące oraz rehabilitacja. Wymaga ciągłej kontroli, badań morfologii oraz zmiany opatrunków. Dawid ma zabrane dzieciństwo - nie może kontynuować treningów karate, jak jego koledzy z klubu, nie może korzystać z wielu innych zabiegów, które mogą przyśpieszyć jego powrót do normalności i nadrobić zaległości.

Czeka nas długa, bo kilkunastomiesięczna walka o zdrowie i życie Dawidka. Będzie to ciężki czas dla naszej całej rodziny.

Każdy pobyt w szpitalu, koszty leczenia, rehabilitacji, leków, dodatkowych konsultacji a także koszty wynajmu mieszkania, dojazdów do szpitala, suplementów różnego typu oraz dodatkowa dieta niosą za sobą spore obciążenie finansowe dla naszej rodziny. Dlatego z góry bardzo dziękujemy za okazaną pomoc, aby nasze ukochane dziecko mogło wyzdrowieć i cieszyć się dzieciństwem tak jak inne zdrowe dzieci! Naszym celem jest pomoc w dodatkowych kosztach związanych z leczeniem.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy ciepło o nas myślą, którzy prześlą dobre słowo. 

Dziękujemy za modlitwy...

Prosimy, jeśli możesz przyłącz się do walki o powrót do zdrowia.

Jeżeli macie chęć wspomóc Dawidka - bardzo o to prosimy, każda złotówka jest dla Nas na miarę złota i da Dawidowi większe szanse na szybszy powrót do zdrowia. Nasza sytuacja materialna jest teraz bardzo trudna. Do tej pory daliśmy radę i to dzięki Wam! 

Za co bardzo Wszystkim dziękujemy!

https://www.facebook.com/PomocDlaDawidaWisniewskiego

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Konrad Wiśniewski - awatar

  Konrad Wiśniewski

  20.01.19
  20.01.19

  Kochani ostatnio mieliśmy rezonans głowy i kręgosłupa jest CZYSTO ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dawidek obecnie jest po 7 packerze, którego zniósł nawet w miarę, nie ominęły go przetaczania krwi, ale dał radę i się odbudowywuje. Przed nami jeszcze 3 chemię w 8 packerze i koniec leczenia❤️, wierzymy że wszystko się uda i raz na zawsze skończymy z onkologią. Dawidka po skończonym leczeniu czeka rehabilitacja, niestety widać jak chemia wyniszczyła jego organizm😥, ale wierzymy że po skończonym leczeniu, po mału wróci do swojej sprawności fizycznej, jak było przed chorobą.❤️ Dawidek na dzień dzisiejszy przyjął w swój mały organizm 77 dawek chemii 😥 Chcieliśmy Wam wszystkim bardzo podziękować za każde wsparcie, modlitwy, że jesteście z nami, bez Was nie dali byśmy rady ❤️❤️❤️

  Zdjęcie aktualności 24 648

Komentarze

 • Ela S. - awatar

  Ela S.

  21.01.19
  21.01.19

  Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.01.19
  01.01.19

  Z Panem Bogiem :)

 • Asia - awatar

  Asia

  26.10.18
  26.10.18

  Wszystkiego dobrego, pozdrawiam

 • Amii - awatar

  Amii

  25.10.18
  25.10.18

  Życzę Zdrówka ... i powrotu do ulubionych zajęć sportowych...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.18
  21.08.18

  życzę dużo sił!!

  • Konrad Wiśniewski - awatar

   Konrad Wiśniewski - Organizator zbiórki

   23.10.18
   23.10.18

   Dziekujemy.

Konrad Wiśniewski - awatar

Konrad Wiśniewski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1 359

Ela S. - awatar
200
Ela S.
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Dddd - awatar
5
Dddd
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anna - awatar
10
Anna
ewka - awatar
1
ewka
Anonimowy Darczyńca - awatar
65
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij