Zbiórka Kuchnie świata - Wielka pasja - zdjęcie główne

Kuchnie świata - Wielka pasja

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Denis Kowalski - awatar

Denis Kowalski

Organizator zbiórki

Potrawy - Pasja - Sztuka - Podróże ...

"Nóż jest nogą, surowce mięśniem, doświadczenie metą.. A ja chcę biec i wygrać."

Cześć, jestem Denis.. Absolwent szkoły gastronomicznej w Raciborzu. Uwielbiam zaspokajać podniebienia gości. Jestem zastępcą szefa w restauracji Fanaberie Smaków. 5 lat temu jeszcze nie wiedziałem co chcę robić w życiu, tym bardziej nie sądziłem że będę spędzał 12 godzin dziennie w temperaturze +45 stopni i w pomieszczeniu 4x5m tylko dlatego, że będę zakochany - w gotowaniu...

Wielu z nas ma coś za czym podąża. Każdy ma coś dzięki czemu żyje, co pozwala im budzić się rano i pomyśleć "Jestem gotów". Wchodząc na kuchnie, zaczynając kroić pietruszkę, gotując rosół w mojej głowie budzi się to samo zdanie... "Jestem gotów". Wyjątkowość w tych czasach ma swoje plusy i minusy.. Wyjątkowe dania tak samo. Ja chcę zebrać wyjątkowość kuchni w jedno i stworzyć w Polsce coś innego. Pokazać że jedzenie nie musi być tylko wymogiem naszej natury, by przeżyć. Chce pokazać że można żyć by jeść, nie na odwrót. Celem mojego życia jest poznać każdy drobny zakamarek kuchennego świata i tego, co powstało odkąd człowiek zrozumiał że mięso nie musi być tylko surowe.

Celem moim jest wybrać się w odległe dla zwykłego "Kowalskiego" regiony kuchennego świata, gdzie będę mógł się nauczyć czegoś, czego nie uczą w podręcznikach czy telewizji. Chcę pokazać ludziom, że nie jemy by żyć... Żyjemy by jeść !

Francja, Grecja, Kambodża, Istambuł, Australia, Stany, Islandia... Celów jest wiele, mniej możliwości. Proszę więc o drobną pomoc każdego z was. Chce przebiec przez życie bez oglądania się za siebie... Chce pokazać że można inaczej.. Udowodnić że zawsze trzeba się spocić żeby coś osiągnąć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Denis Kowalski - awatar

Denis Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij