Zbiórka Kuchnie świata - Wielka pasja - miniaturka zdjęcia

Kuchnie świata - Wielka pasja

Denis Kowalski - awatar

Denis Kowalski

Organizator zbiórki

Potrawy - Pasja - Sztuka - Podróże ...

"Nóż jest nogą, surowce mięśniem, doświadczenie metą.. A ja chcę biec i wygrać."

Cześć, jestem Denis.. Absolwent szkoły gastronomicznej w Raciborzu. Uwielbiam zaspokajać podniebienia gości. Jestem zastępcą szefa w restauracji Fanaberie Smaków. 5 lat temu jeszcze nie wiedziałem co chcę robić w życiu, tym bardziej nie sądziłem że będę spędzał 12 godzin dziennie w temperaturze +45 stopni i w pomieszczeniu 4x5m tylko dlatego, że będę zakochany - w gotowaniu...

Wielu z nas ma coś za czym podąża. Każdy ma coś dzięki czemu żyje, co pozwala im budzić się rano i pomyśleć "Jestem gotów". Wchodząc na kuchnie, zaczynając kroić pietruszkę, gotując rosół w mojej głowie budzi się to samo zdanie... "Jestem gotów". Wyjątkowość w tych czasach ma swoje plusy i minusy.. Wyjątkowe dania tak samo. Ja chcę zebrać wyjątkowość kuchni w jedno i stworzyć w Polsce coś innego. Pokazać że jedzenie nie musi być tylko wymogiem naszej natury, by przeżyć. Chce pokazać że można żyć by jeść, nie na odwrót. Celem mojego życia jest poznać każdy drobny zakamarek kuchennego świata i tego, co powstało odkąd człowiek zrozumiał że mięso nie musi być tylko surowe.

Celem moim jest wybrać się w odległe dla zwykłego "Kowalskiego" regiony kuchennego świata, gdzie będę mógł się nauczyć czegoś, czego nie uczą w podręcznikach czy telewizji. Chcę pokazać ludziom, że nie jemy by żyć... Żyjemy by jeść !

Francja, Grecja, Kambodża, Istambuł, Australia, Stany, Islandia... Celów jest wiele, mniej możliwości. Proszę więc o drobną pomoc każdego z was. Chce przebiec przez życie bez oglądania się za siebie... Chce pokazać że można inaczej.. Udowodnić że zawsze trzeba się spocić żeby coś osiągnąć. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Denis Kowalski - awatar

Denis Kowalski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij