Zbiórka Kuchnie świata - Wielka pasja - miniaturka zdjęcia

Kuchnie świata - Wielka pasja

Zbiórka Kuchnie świata - Wielka pasja - zdjęcie główne

Kuchnie świata - Wielka pasja

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Denis Kowalski - awatar

Denis Kowalski

Organizator zbiórki

Potrawy - Pasja - Sztuka - Podróże ...

"Nóż jest nogą, surowce mięśniem, doświadczenie metą.. A ja chcę biec i wygrać."

Cześć, jestem Denis.. Absolwent szkoły gastronomicznej w Raciborzu. Uwielbiam zaspokajać podniebienia gości. Jestem zastępcą szefa w restauracji Fanaberie Smaków. 5 lat temu jeszcze nie wiedziałem co chcę robić w życiu, tym bardziej nie sądziłem że będę spędzał 12 godzin dziennie w temperaturze +45 stopni i w pomieszczeniu 4x5m tylko dlatego, że będę zakochany - w gotowaniu...

Wielu z nas ma coś za czym podąża. Każdy ma coś dzięki czemu żyje, co pozwala im budzić się rano i pomyśleć "Jestem gotów". Wchodząc na kuchnie, zaczynając kroić pietruszkę, gotując rosół w mojej głowie budzi się to samo zdanie... "Jestem gotów". Wyjątkowość w tych czasach ma swoje plusy i minusy.. Wyjątkowe dania tak samo. Ja chcę zebrać wyjątkowość kuchni w jedno i stworzyć w Polsce coś innego. Pokazać że jedzenie nie musi być tylko wymogiem naszej natury, by przeżyć. Chce pokazać że można żyć by jeść, nie na odwrót. Celem mojego życia jest poznać każdy drobny zakamarek kuchennego świata i tego, co powstało odkąd człowiek zrozumiał że mięso nie musi być tylko surowe.

Celem moim jest wybrać się w odległe dla zwykłego "Kowalskiego" regiony kuchennego świata, gdzie będę mógł się nauczyć czegoś, czego nie uczą w podręcznikach czy telewizji. Chcę pokazać ludziom, że nie jemy by żyć... Żyjemy by jeść !

Francja, Grecja, Kambodża, Istambuł, Australia, Stany, Islandia... Celów jest wiele, mniej możliwości. Proszę więc o drobną pomoc każdego z was. Chce przebiec przez życie bez oglądania się za siebie... Chce pokazać że można inaczej.. Udowodnić że zawsze trzeba się spocić żeby coś osiągnąć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Denis Kowalski - awatar

Denis Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij