Zbiórka Kucyki proszą o "grosiki" :-) - miniaturka zdjęcia

Kucyki proszą o "grosiki" :-)

Dominika Hachuła - awatar

Dominika Hachuła

Organizator zbiórki

Cześć,

znasz mnie i wiesz, że pomagam w miarę możliwości, zawsze kiedy tylko mogę i każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Niestety, nie jestem w stanie pomóc wszystkim w takim zakresie, w jakim ta pomoc jest potrzebna.  Dlatego, zwracam się z prośba do Ciebie, zwracam się z prośbą do wszystkich mądrych ludzi o czystych sercach.

Uruchamiam zbiórkę na rzecz trzech kucyków i ich opiekunki, osoby, którą od dawna znam, szanuje, podziwiam i której zawsze mocno kibicuję: Małgosi Szczesniewskiej. Rzadko kiedy spotyka się w dzisiejszym świecie kogoś, kto bezinteresownie i z absolutnym zaangażowaniem poświęca całe swoje życie na ratowanie i pomaganie zwierzętom. Ona to robi. Od lat. Nieustannie. Dlatego jest to dla mnie bardzo cenna, wartościowa i piękna przyjaźń, za którą Gosi dziękuję. Dlatego też, chciałabym się z Tobą  tą przyjaźnią podzielić.

W tym roku Gosia walczyła bardzo dzielnie o życie trzech kucyków (mamy i jej dwóch dzieciaków). W kilka dni, głównie dzięki Waszej pomocy, udało się zebrać odpowiednią kwotę aby uratować te trzy wspaniałe stworzenia od pewnej śmierci. Miały trafić do rzeźni a trafiły do Gosi i nowego domu. Czas mija a wszystkie perypetie kucyków i ich towarzyszy (uratowanych przez Gosię psów i kotów) znajdziecie na jej publicznym profilu:

www.facebook.com/anna.kowalczyk.902819 

Dzieciaki rosną, a w raz z nimi rosną ich potrzeby. Kasa, kasa, kasa… świat jest tak skonstruowany, że bez niej trudno cokolwiek zrobić. Trudno nakarmić kuce, trudno zawieść je do weterynarza, trudno znaleźć kowala, który zajmie się nimi „za darmo”. Świat kręci się wokół kasy, a zasoby finansowe Gosi są mocno ograniczone. 

Mądry człowieku o czystym sercu, znajdź w sobie siłę by pomóż kucykom i Gosi. Proszę Cię o to w ich imieniu. Proszę Cię o „grosik”, który zostanie wykorzystany głównie na weterynarza i kowala. Lada moment kuce czeka kastracja (już dzieciaki dorosły do zabiegu) a to wydatek kilkuset złotych na dzieciaka. Gosia i jej mąż to dobrzy, skromni ludzi, którzy wszystko co mają przekazują swoim podopiecznym. Jeśli nie pamiętasz, prócz kucy, opiekują się psami i kotami, często chorymi, niechcianymi, skrzywdzonymi przez los. W ich domu wiele istnień odnalazło już spokój, radość i szczęście. 

Masz teraz w głowie myśl, że w sumie to… może nie teraz? Że może jutro, albo pojutrze? Że Twój „grosik” to za mało i niczego nie zmieni?

Nic bardziej mylnego. Teraźniejszość jest wszystkim co mamy. To właśnie od Twojej decyzji, właśnie teraz zależy los tych zwierzaków. 

Odważ się i pomóż. Proszę o to właśnie Ciebie, ponieważ Cię znam i wiem, że masz w sobie mnóstwo dobra, którym się dzielisz z innymi, którym się podzielisz z kucykami i Gosią. One na Ciebie liczą, ja też na Ciebie liczę.

Zróbmy to! Pomóżmy Gosi pomagać. 

Dziękuję Ci z całego serca.

Pozdrawiam serdecznie

Dominika 

Małgorzata Szczesniewska została przeze mnie poinformowana o nieniejszej zbiórce i wyraziła na nią swoją zgodę. 

Wybierz kwotę

Komentarze

  • Iw.Grab. - awatar

    Iw.Grab.

    03.09.18
    03.09.18

    grosik do grosika ;) Powodzenia ;)

Dominika Hachuła - awatar

Dominika Hachuła

Organizator zbiórki

Wpłaty - 14

Iw.Grab. - awatar
20
Iw.Grab.
Agnieszka Nieroda - awatar
10
Agnieszka Nieroda
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Natalia Grodecka - awatar
50
Natalia Grodecka
Olaa - awatar
50
Olaa
Agnieszka Fader - awatar
50
Agnieszka Fader
Ewa Samoraj - awatar
20
Ewa Samoraj
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Beata Aniszewska - awatar
20
Beata Aniszewska
Agnieszka Polok - awatar
50
Agnieszka Polok

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij