Zbiórka Pomagamy Kuperowi - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Kuperowi

Zbiórka Pomagamy Kuperowi - zdjęcie główne

Pomagamy Kuperowi

42 805 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 531 osób
Wpłać teraz
 
Szalony Seler - awatar

Szalony Seler

Organizator zbiórki

Takie historie często dzieją się w filmach: grupa przyjaciół pracuje w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej. Różne osobowości, różne płcie, różne charaktery... Jedno co ich łączy to wrażliwość, empatia i miłość do swojej pracy :) zgrana ekipa, która potrafiła zdziałać cuda: pracować po 20 godzin dziennie, po pracy spędzać wspólnie czas i jeszcze na wakacje razem jeździć :) działo się :D potem sukcesywnie zaczęliśmy zakładać rodziny i nasze drogi trochę się oddaliły... mimo zmiany pracy i wyjazdu prawie w kosmos, więzi pozostały, w relacjach nic się nie zmieniło oprócz sukcesywności spotkań.... każdy ma takiego Kogoś, na Kogo może zawsze liczyć... Kto opierdzieli, przytuli, pomilczy, wkur&%.... I nagle tą naszą cudowną dorosłość przerywa informacja o chorobie... nic nadzwyczajnego - jakieś bóle, badania, osłabienie... Potem akcja przyspiesza. Zmiana lekarza, miejsca badania, miejsca leczenia... Diagnoza -  NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY (centralny system nerwowy) Duża zmiana guzowata, guz kości krzyżowej i kanału kręgowego na poziomie L5/S. Pojawia się się ból, najpierw utrudnia codzienne funkcjonowanie, póżniej  - uniemożliwia chodzenie.... po kilku tygodniach staje się nieodłącznym przyjacielem. I kolejne badania- guz nacieka na kanał kręgowy z zajęciem światła kanału, zajmuje oba otwory krzyżowe S1/S2 i prawy otwór międzykręgowy L5/S1, nacieka trzon kręgu S1 i część boczną kości krzyżowej po stronie prawej przekracza staw krzyżowo - biodrowy, szerzy się w tkankach miękkich miednicy wzdłuż powierzchni prawej kości biodrowej od dołu sięgając wyniosłości biodrowo - łonowej z naciekiem i przemieszczeniem mięśnia biodrowo - lędźwiowego oraz z modelowaniem naczyń biodrowych zewnętrznych.... podejrzenie szpiczaka... nie można zrobić operacji... trzeba najpierw ustabilizować organizm, potem może przeszczep komórek macierzystych. Nie znam się na tych fachowych rozpoznaniach, widzę natomiast Kupera, który jest dzielny, uśmiechnięty, ale choroba zaczyna mieć nad nim władzę... I kolejne badania, kolejne podróże z konsultacji na konsultację... Oszczędności znikają w zastraszającym tempie... Niepewności jutra generuje stres i strach, który dodatkowo utrudnia leczenie.

     Przed Kuperem długa droga do odzyskania zdrowia, dlatego pomyślałam sobie, że możemy mu pomóc. Koszty transportu, koszty badań, wizyty w klinikach i pobyty w szpitalu są ogromne, cała rodzina włączyła się w pomoc - jednak  to studnia bez dna. Ciężko wiązać koniec z końcem, a walka o życie dopiero się rozpoczyna! Paweł ma dwie cudowne, małe córeczki i żonę, której każdy dzień, to walka o przetrwanie i lepszą przyszłość. 

Jeżeli mieszkacie w Skarlandzie, to na pewno Go znacie, albo mieliście z Nim kontakt. Kuper to taki "Brat Łata" - wszystkim i wszędzie pomagał.... Od wielu lat pracuje w MCK i tworzy kulturalną historię tego miasta. Teraz przyszedł czas na to, żeby pokazać jak Karma wraca... Niech dobro, które On rozsiewał teraz wróci do Niego! Nie chodzi o duże wpłaty, wystarczy kilka groszy - a On, jak wyzdrowieje, odwdzięczy się realizując projekty kulturalne, żebyście Wy mogli się bawić i rozwijać!!! w kupie siła!!!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Szalony Seler - awatar

  Szalony Seler

  13.08.19
  13.08.19

  Dzisiaj widziałam się z Pawłem w Szpitalu w Warszawie. Walczy... walczy dzielnie z kolejnymi przeszkodami- diagnoza chłoniak, pierwsza chemia, skumulowana terapia farmakologiczna.... etc. Niesamowity efekt zbiórki zaskoczył mnie bardzo, a tym bardziej Pawła, który składa podziękowania i wysyła Wszystkim dobra energię!!!! Postanowiłam podwyższyć kwotę zbiórki, ze względu na liczne informacje , ze jest jeszcze duzo chętnych... dziękuje już teraz Wszystkim, którzy się zaangażowali, pamiętajcie - karma wraca :*

  Zdjęcie aktualności 35 711

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.19
  11.10.19

  Życzę powrotu do zdrowia

 • Grzegorz Nawrocki - awatar

  Grzegorz Nawrocki

  20.09.19
  20.09.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia Kuper !!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.09.19
  18.09.19

  Trzymam kciuki powodzenia

 • Michał Łabuda (za brak obecności na koncercie). - awatar

  Michał Łabuda (za brak obecności na koncercie).

  18.09.19
  18.09.19

  Przyjacielu. Zdrowiej. Za brak mojej obecnosci na dzisiejszym koncercie, kolejna wpłata. Trzymaj sie stary i wracaj do nas jak najszybciej.

 • RTS Widzew - awatar

  RTS Widzew

  13.08.19
  13.08.19

  You'll never walk alone!

42 805 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 531 osób
Wpłać teraz
 
Szalony Seler - awatar

Szalony Seler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 531

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Rzeżawska - awatar
Karolina Rzeżawska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba_Jankes - awatar
Kuba_Jankes
100
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Olga - awatar
Olga
20
Monika - awatar
Monika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał Łabuda - awatar
Michał Łabuda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij