Patrycja Gacek - awatar

Patrycja Gacek

Organizator zbiórki

Cześć! :)
Jestem Patrycja i jestem z Chrzanowa. Od jakiegoś czasu jeżdżę z dzieciakami i młodzieżą na kolonie "wakacje z Bogiem" czy też rekolekcje oazowe. Wszytko w ramach wolontariatu. W tym roku byłam z dzieciakami z różnych rodzin na "wakacjach z Bogiem" nad morzem. Jak łatwo się domyślić żeby dzieci mogły wejść do wody potrzebny jest ratownik. A taki na miejscu nad morzem bierze dużo kasy za kilka minut "moczenia tyłka w wodzie".... Te pieniążki mogłyby być wydane na inne atrakcje.Stąd pomysł zrobienia kursu ratownika WOPR. By w ten sposób jeszcze bardziej móc być dla tych dzieci :)  Jednak okazuję się, że to nie jest tani biznes :( Sam kurs kosztuje 800 zł, do tego trzeba kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy - ok 450  zł i dodatkowe uprawnienia typu: operator małych łodzi ratowniczych z napędem mechanicznym (koszt ok 500 zł). 

Kochani potrzebuję WASZEJ POMOCY!! Nie stać mnie na cały kurs... ale głęboko wierzę, że z Waszą pomocą uda się to zrealizować i RAZEM osiągniemy ten cel! :) 

Pomożecie? :)

Jeszcze raz proszę Was o pomoc i DZIĘKUJĘ :) 

Wybierz kwotę

Patrycja Gacek - awatar

Patrycja Gacek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.