Zbiórka bezdomne szczeniaki RATUNEK - miniaturka zdjęcia

bezdomne szczeniaki RATUNEK

Zbiórka bezdomne szczeniaki RATUNEK - zdjęcie główne

bezdomne szczeniaki RATUNEK

1 100 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

RATUNKU!!!!

Od półtora roku skutecznie ratujemy psy z Radys, dzisiaj chcemy uratować te, które do Radys miały trafić (woj.lubelskie), nie możemy się odwrócić od ich cierpienia, musimy im pomóc, bez pomocy człowieka albo zginą albo trafią do piekła. Zsyłka do schroniska , to jak bilet w jedną stronę. 

Maluchy żyją pod gruzami złomu, karmione są chlebem i zupą i niestety w każdej chwili mogą zostać rozjechane przez ciężkie samochody (na terenie jest skup złomu i zakład produkcji z żeliwa). Szczeniaków jest ok 10, dzisiaj trafi do nas aż 7, jeśli uda się odłowić pozostałe dołączą w czwartek. Fundacja Tymmmczasowy będzie podejmowała próby odłowienia również suczek. 

Zbieramy na transport ( Warszawa - okolice 3miasta, tylko na paliwo, bo nasza Marlenka kocha zwierzaki), na szczepienia, czipowanie, postawienie psiaków na nogi i rzetelne przygotowanie do adopcji. 

Błagamy, bez Was finansowo nie damy rady. 

Udostępnij i zapraszam na stronę Adoptuj psiaka radysiaka. Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • od Runy - awatar

    od Runy

    04.08.19
    04.08.19

    Dziękuję za zabranie Maluchów.Powodzenia!

1 100 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Angelika - awatar
Angelika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela B. - awatar
Ela B.
50
Beata Bahar - awatar
Beata Bahar
10
Marylka Mazurkiewicz - awatar
Marylka Mazurkiewicz
20
Ela B. - awatar
Ela B.
50
AgaJ - awatar
AgaJ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij