Zbiórka Na lepsze jutro dla mojego Psa ! - zdjęcie główne

Na lepsze jutro dla mojego Psa !

1 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać teraz
 
Kamil Kubka - awatar

Kamil Kubka

Organizator zbiórki

Mój piesek - serduszko u moich stóp !

Kilka lat temu Fifi zamieszkała z Nami i stała się członkiem rodziny. 

Fifi to łagodny, troskliwy pies, mimo, że w przeszłości była bita, a w konsekwencji ją porzucono. Fifi nadal ufa człowiekowi, za okazaną dobroć odwdzięcza się Nam po stokroć każdego dnia! 

To pies z charakterem myśliwskim dlatego uwielbia spacery, zabawy, czy niuchanie nosem. 

Każdy kto ma Psa wie, że są to jedne z najcudowniejszych istot jaki człowiek mógł sobie wyobrazić.

Fifi na pierwszy rzut oka wygląda na zdrowego pieska lecz pozory niestety mylą.

Od kilku lat zmaga się z padaczką , która wraz z wiekiem postępuje. Ataki są coraz silniejsze, dłuższe i częstsze. Widok psa podczas ataku jest przerażający... 

Fifi potrzebuję już farmakoterapii, ponieważ ataki nie są już pojedyncze. Musi codziennie przyjmować Phenoleptil, by ograniczyć ataki do minimum. Jednak nie bez konsekwencji dla organizmu psa. Phenoleptil to lek, który bardzo obciąża wątrobę dlatego w trakcie terapii Fifi zażywa kilka leków by osłaniały wątrobę, są to między innymi: Vetplus LYPEX, Zentonil, Ursocam. 

Mimo tego, że Fifi zażywa leki, atak może się zdarzyć dlatego potrzebne są też wlewki doodbytnicze by atak trwał jak najkrócej.

Fifi potrzebuje też dobrej jakościowo karmy oraz wizyt kontrolnych u weterynarza czy też szerszej diagnozy w celu poznania podłoża ataków padaczkowych. 

Ze względu na wiek Fifi posiada też na ciele dwa zgrubienia, na szczęście nie są to zmiany nowotworowe lecz zwykłe tłuszczaki, ale powiększają się i wymagają też podjęcia działań.

Niestety miesięczny koszt terapii to duży wydatek, około 700 zł do tego dochodzą jeszcze koszty wizyt czy zakup karmy, a w późniejszym czasie zabieg chirurgiczny.

Fifi to anioł, nie wyobrażam sobie bez niej życia na co dzień, dlatego w jej imieniu proszę o wsparcie w jej leczeniu, by jej stan się nie pogarszał, mogła żyć komfortowo i jak najdłużej. Każdy grosz jest na wagę złota, dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać teraz
 
Kamil Kubka - awatar

Kamil Kubka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij