Kochani kolejny raz zwracamy się z prośbą o pomoc. Tym razem dla  LAJLI -  malamuciej damy - mając nadzieję, że i tym razem wspólnymi siłami przywrócimy jej zdrowie. Wieloletni Przyjaciele FAM potrzebują pomocy. Lajla to nasza była podopieczna , najwspanialszy psi wolontariusz na świecie. Ci którzy odwiedzali nasze stoiska pamiętają ją jak kwestowała zbierając datki dla następnych bezdomnych malamutków. 

Kiedy trafiła pod skrzydła Fundacji dostała od losu szansę na nowe, szczęśliwe życie, a opiekunowie pomogli odzyskać wiarę w to, że psi świat może być wspaniały.Teraz Ci którzy nam pomagali sami potrzebują pomocy. Lajla jest silna ; wygrała z rakiem śledziony i boreliozą. Niestety z upływem lat pojawiło się bardzo poważne zwyrodnienie stawu, życie z ogromnym bólem.Syntetyczna wiskoproteza pozwoli Lajli znowu cieszyć się ze spacerów. 

Niestety koszt zdecydowanie przewyższa możliwości finansowe opiekunów. Potrzebujemy 2000 zl. Tyle kosztuje widok szczęśliwego psa, który może biegać. Każda złotówka jest na wagę złota. Otworzymy również bazarek z fantami (niedługo pojawi się tu link do bazarku) przekazanymi na licytację od opiekunów i przyjaciół Lajli. Razem możemy odmienić psi los.

Wpłaty - 14

Agnieszka - awatar
32
Agnieszka
Anonimowy Darczyńca - awatar
8
Anonimowy Darczyńca
Renata - awatar
50
Renata
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Paulina Balicka - awatar
10
Paulina Balicka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
gosiaczek.t - awatar
50
gosiaczek.t
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Winter - awatar
50
Winter
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.